Gyulai Hírlap - A Kórház csapata az élre lépett, a Szerver Play kiütötte a Fekete Párducokat

GYULAI HÍRLAP • B. L. SPORT • 2017. január 24. 08:05
A Kórház csapata az élre lépett, a Szerver Play kiütötte a Fekete Párducokat
A Sportcsarnok Kupa harmadik fordulójának eredményei

A harmadik forduló összecsapásaival folytatódott a Sportcsarnok Kupa idei kiírása január 21-én a Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnokban. A nézők most sem maradtak látványos gólok és szoros párharcok nélkül.

____Eredeti-GYHRCSD_0022.JPG

egy szép rámozdulás a labdára

Eredmények: Corso Hotel–Keverton 3–2, Kórház–Közüzem 3–0, El-Finito-Magyarvárosi Söröző–Kövizig-Fuszek 3–1 és Fekete Párduc–Szerver Play 1–9.

A soros fordulóban hiába nyert magabiztosan az El-Finito csapata, a Kórház együttese jobb gólkülönbséggel átvette a vezetést a táblázaton. A Corso Hotel hatalmas csatában verte a Keverton együttesét, és harcban maradt a dobogóért folytatott versenyfutásban.

A Fekete Párduc nyeretlenként vágott neki a harmadik fordulóban lejátszott párharcnak. Az előző fordulóban az El-Finito ellen csatát vesztett Szerver Play, parádés játékkal és igazi gólzáporral feledtette az előző fordulóban elszenvedett vereségét. Az örömfutsal összes elemét felvonultató összecsapáson a Szerver Play számlálója kilenc gólnál állt meg, így az egyetlen találatig jutó Fekete Párduc elszenvedte harmadik vereségét a bajnokságban. A mérkőzésen Márta és Balla is 4-4 gólig jutott, a Fekete Párduc szépségtapaszát Hévízi juttatta a Szerver Play kapujába.

A tabella állása: 1. Kórház 9 pont, 2. El-Finito-Magyarvárosi Söröző, 3. Szerver Play 4 pont, 4. Corso Hotel 4 pont, 5. Keverton 3 pont, 6. Kövizig-Fuszek 3 pont, 7. Közüzem 3 pont és 8. Fekete Párduc 0 pont.

A Sportcsarnok Kupa IV. fordulóját február 4-én rendezik meg.