GYULAI HÍRLAP • C. L. • SPORT • 2014. május 02. 13:00
Képünk egy korábbi mérkőzésen készült. Fotó: Gyulai Hírlap - Rusznyák Csaba

Komló–Várfürdő-Gyulai Termál FC 1-2 (1-1).

NB III-as labdarúgó-mérkőzés. Komló, 200 néző. Vezette: Mód.

Gyula: MartonSipos, Dócza, Vincze, KristófKovács, Fritea, Bálint. Zádori E. Dragan (Kondoros), Zádori S. Edző: Popovics Pál.

Az első percben óriási ziccert hagyott ki Zádori E., a kapussal szemben, de mellé durrantott! A Popovics legénység támadott, ennek ellenére a 12. percben Vágner a hazaiaknak szerzett vezetést, 1-0. A szünet közeledtével a 36. percben Sipos beadására a jó ütemben érkező Fritea egy méterről bólintotta a labdát a hálóba, 1-1. Fordulást követően termálosaink mezőnyfölényével telt az idő a 80. percig, mikor is Zádori E. bal oldali lövését a kapus kiejtette, amit a szemfüles Zádori S. közelről küldött a hálóba, 1-2, ami a három pontot jelentette. Így a 16 csapatos tabellán 6. helyen 35 pontjukkal helyezkednek termálosaink. Popovics edző: – Nagyon örülünk az eredménynek, ugyanis a listavezető Soroksár és a Szeged sem tudott nyerni ellenük! Dicséret a fiúknak, hiszen hátrányból álltak fel!

Hétvégén, szombaton délután 17.30-kor termálosaink az alsóházi Bölcske együttesét fogadják az id. Christián László Városi Sporttelep centerpályáján.