Forrás: csabapolo.hu
Lezárta az évet a délkeleti területi vízlabda-bajnokságban szereplő a Csabai Csirkefogók VK gyulai gyerekekkel felálló babykorosztályos csapata.
A záró kört Csongrádon rendezték meg, ahol összesen tíz csapat ugrott vízbe. A csabapolo.hu összefoglalójából kiderült, minden egylet kétnegyedes derbiket játszott, mivel a szabályok napi két meccsnél nem engedélyeznek többet. Csabai Zoltán és Szilvásy Attila edzők fiataljai ennek szellemében sorrendben a következő ellenfelekkel találták szemben magukat: Szentesi VK, Invictus SC, Szegedi Vízipóló Suli I., valamint a Szegedi Vízipóló Suli II.
– A záró kör lényege az volt, hogy több ellenféllel játsszunk, a gyerekek pedig élvezzék a napot. Sok baby korosztályossal, szám szerint tizenhéttel érkeztünk a finisre Csongrádra, ezért három felé osztottuk a társaságot, így sikerült úgy alakítani a dolgokat, hogy minden fiatal közel azonos játékpercet kapjon. Most végleg nem azon volt a hangsúly, hogy számoljuk a gólokat, hanem a játékon. Igazi dzsembori lett a mai nap, minden gyerek az érem mellé kapott üdítőt, müzli szeletet, így aztán valamennyien boldogan utazhattunk haza – értékelt Csabai Zoltán.
Az utolsó fordulóban a következő fiatalok kaptak lehetőséget: Fejes Bence, Penczi András (kapusok), Crai Zsombor, Csizmadia Zoltán, Dágó Olivér, Dániel Levente, Gyebnár-Szaszák Márk, Kálmán Dénes, Kassai Péter, Kolarovszki Gergely, Matei Olivér, Számfira Bálint, Szaszák Albert, Szatmári Péter, Szelei Attila, Varga Bence, Vozár László.
























