Gyulai Hírlap - Csíkos Dániel az élmezőnyben végzett korcsoportjában a Wizz Airen

GYULAI HÍRLAP • B. L. SPORT • 2016. szeptember 15. 12:00
Csíkos Dániel az élmezőnyben végzett korcsoportjában a Wizz Airen
A gyulai futónagykövet a 39. helyen zárta a félmaratont a 35–39 évesek között

Csíkos Dániel

Fotó: Gyulai Hírlap

A Városligetből rajtolt idén is a XXXI. Wizz Air Budapest Félmaraton szeptember 11-én. A versenyen rajthoz állt Csíkos Dániel gyulai futónagykövet is.

A verseny iránt előzetesen is óriási volt az érdeklődés, így a szervezőknek nevezési limitet kellett felállítaniuk. Csíkos Dániel a 21 kilométeres távot 1 óra 31 perc 33 másodperc alatt teljesítette, ami az 5223 férfi nevezőből a 185. helyre volt elég. Ez a teljesítmény azt is jelentette, hogy a 35–39 éves korcsoportban a 39. helyen ért célba a gyulai futónagykövet.

Csíkos Dániel és a Gyulai kengyelfutók csapata szervezésében valósul meg az Európai Mobilitási Hétre tervezett „20 év – 20 kör” elnevezésű futás szeptember 20-án. A húszkörös versenyre bárki benevezhet, a résztvevők az Implom József általános iskola főbejáratától startolnak el 17.30-kor.