GYULAI HÍRLAP • D. Sz. • SPORT • 2015. június 12. 12:00
Az 5. Sz. Ált. Isk. és Sportiskola a dobogó második fokára állhatott fel
____Eredeti-11328977_1133699759988970_22606615_n.JPG

remekeltek a srácok

Fotó: Gyulai Hírlap

Mint ahogy már lapunkban beszámoltunk, pénteken rendezték meg Székesfehérváron az atlétika többpróba csapatverseny III. korcsoportosok országos döntőjét, amelyen az implomos fiúk elsők lettek. Mellettük a Dürer iskola tanulói éppen csak, hogy lecsúsztak a dobogóról, így ők a negyedik helyen zárták az országos döntőt. Ugyanebben a korcsoportban az Implom J. Ált. Isk. és 5. Sz. Ált. és Sportiskolai lányai a 11. helyen végeztek.

Kedden rendezték meg a IV. korcsoportosok többpróba versenyét, amelyen a fiúk ismét remekeltek, hiszen az 5. Sz. Ált. Isk. és Sportiskola a dobogó második fokára állhatott fel, a csapat tagjai: Papp I., Nemesi K., Kovács K., Brandt Á., Nagy L., Mári M. A Dürer iskola fiai a hetedik helyen zárták a versenyt, míg egyéni összetettben Marczinka Alexander a negyedik lett.

A hétfői napon rendezték meg szintén Székesfehérváron, a III–IV. korcsoportosok egyéni atlétika versenyét, ahonnan a gyulai iskolák szép eredményekkel térhettek haza. III. kcs.: magasugrás: 11. Kesztyűs Róbert (Magvető), 600 m-es síkfutás: 4. Kovács Máté (5. Sz.), 4×100m-es leány váltó: 10. Implom-5. Sz. (Balázs C., Bicskei B., Anderlik A., Faragó F.), 4×100 m-es fiú váltó: 3. Dürer (Kukla S., Borsos J., Recski J., Kukla Á.), IV. kcs.: távolugrás: 7. Marczinka Alexander (Bay Z.), 4×100 m-es fiú váltó: 6. Dürer A. Ált. Isk. (Futó N., Marczinka A., Megyesi Sz., Bakos B.), 4×600 m-es leány váltó: 2. Implom-5. Sz. (Szappanos R., Szabó L., Szegedi C., Baka Sz.), 4×1000 m-es váltó: 4. Magvető (Nagy E., Suhajda Á., Suhajda G., Halász B.).