Fotó: Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság
A Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányságra látogattak el az 5-ös iskolások
Bűnmegelőzési és balesetmegelőzési játékokkal várták őket
A Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányságon járt a napokban a gyulai 5. számú általános iskola 2/A osztálya. A Békés vármegyei rendőrség Facebook-oldalon azt írták, a rendőrség munkatársai többek között bemutatták a gyerekeknek felszereléseiket, autójukat, a tornateremben pedig bűnmegelőzési és balesetmegelőzési játékokkal várták a tanulókat.




























