Keresés


csak pontos egyezésekre
Keresés: oldalakon dokumentumokban, lapszámokban
Archívum
Gyulai Hírlap Archívum

Gyulai Hírlap - A Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányságra látogattak el az 5-ös iskolások

Összes cikk - fent (max 996px)
  A  A  A 
GYULAI HÍRLAP • MAGAZIN • 2026. június 22. 15:26
A Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányságra látogattak el az 5-ös iskolások
Bűnmegelőzési és balesetmegelőzési játékokkal várták őket

A Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányságon járt a napokban a gyulai 5. számú általános iskola 2/A osztálya. A Békés vármegyei rendőrség Facebook-oldalon azt írták, a rendőrség munkatársai többek között bemutatták a gyerekeknek felszereléseiket, autójukat, a tornateremben pedig bűnmegelőzési és balesetmegelőzési játékokkal várták a tanulókat.

Fotó: Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Összes cikk - lent (max 996px)
+
+
+
+
+
+
A rovat friss cikkei
A Gyulai Hírlap legfrissebb cikkei
Cikkek keresése az online archívumban
Bannerfelhő (max 165px)