A GYSE ökölvívó szakosztályában bárki elsajátíthatja a boksz alapjait
Fotó: Gyarmat Noémi
Sokakban él egy téves sztereotípia, és a boksz szó hallatán az erőszak jut az emberek eszébe. Azonban a Gyulai Sport Egyesület ökölvívó szakosztályánál egészen más dominál. A kicsiknek és nagyoknak egyaránt lehetőségük van arra, hogy fejleszthessék a mozgáskoordinációjukat. A kisgyerekek levezethetik a felesleges energiájukat, a felnőttek pedig megszabadulhatnak a munka okozta stressztől.
A boksz egy rendkívül összetett sport, a test teljes izomzatát megmozgatja, nagyfokú koncentrációra és állóképességre van szüksége az ökölvívónak. A sportág kellő önfegyelemre és kontrollált magatartásra tanítja meg a sportolót. Akik csak hobbiként szeretnék elsajátítani az ökölvívás alapjait, azokat is szeretettel várják, hiszen az önvédelem szempontjából is magasszintű készségeket nyújt mindenkinek, és a stresszoldó hatása is kiváló.
Fotó: Gyarmat Noémi
A GYSE ökölvívó szakosztályánál olyan szakmai és erőnléti edzéseket biztosítanak, amely során a gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt lehetőségük van arra, hogy személyre szabottan edzhessenek és megtalálják a helyüket a boksz világában. Legyen szó akár testsúlycsökkenésről, erősítésről, az állóképesség növeléséről vagy a mozgáskoordináció fejlesztéséről. Mindezt egy jó közösségben teheted!
A Gyulai Sport Egyesület ökölvívó szakosztálya lehetőséget biztosít arra, hogy mindenki megtalálhassa a sportolás örömét a bokszban!


























