Összes cikk - fent (max 996px)
Gyulai Hírlap Online
Súr Enikő
„16 évesen megkerestem egy menő, magyar nyelvű Forma–1-es honlapot”
Szabó Balázs kommentálását a világ minden táján hallani lehetett
Fotó: Gyulai Hírlap – MPJ
– A gyulai Erkel Ferenc Gimnáziumban tanultál, az ELTE-n elvégezted a germanisztika–matematika szakot, jelenleg pedig egy budapesti két tan- nyelvű középiskolában tanítasz. Hogy kerültél közel a Forma–1 világához?
– Nagyjából hét-nyolc évesen eszméltem rá arra, hogy az autó- és a motorsport az, ami igazán érdekel. Az iskolában megszerettem a matematikát és az idegen nyelveket, így jött az ötlet, hogy olyan szakot válasszak, ami eleve közel áll a szívemhez, és hasznát veszem. Imádok tanítani, de az autós- és a motorsport iránti szeretet továbbra is megmaradt. Komolyabban gimnazistaként kezdtem el foglalkozni a sportággal, 16 évesen megkerestem egy menő, magyar nyelvű Forma–1-es honlapot azzal, hogy szívesen írnék nekik. Néhány próbacikk után azt mondták, rendben van. Folyamatosam lépdeltem fölfele, több színvonalas honlapnak is dolgoztam. Először híreket feldolgozó cikkeket írtam, majd elemző anyagokat a futamokról, az edzésekről, a tesztekről és a technikai fejlesztésekről, ez utóbbi lett a fő profilom. 2014-ben, az egyetem legutolsó szakaszában ráírtam a világ minden táján ismert angol nyelvű oldalra, az F1technical.net nevű honlapra, amelynek jelenleg is dolgozom. Kezdetben nekik is próbacikkeket írtam, nagyjából egy hónap után mondták azt, hogy foglalkoztatnak. Az első egy-másfél évben átnézték az írásaimat, ennyi idő alatt javult az angolom annyit, hogy egy az egyben meg lehessen jelentetni a cikkeimet.
– Minek köszönhető, hogy ennyire jól beszélsz angolul? A gimnáziumban sajátítottad el a nyelvet?
– Rengeteget olvastam angolul. Ha az ember egy picit is tehetséges, ezzel a módszerrel fejlődni fog.
– A kommentálás ötlete honnan jött?
– Mivel Forma–1-es honlapoknak dolgoztam, akkreditációt kaptam a versenyekre, így egyre több neves újságírót ismertem meg, magyarán egyre közelebb kerültem a tűzhöz. Tóth Anita, a Hungaroring sajtófőnöke tavaly szeptemberben keresett meg azzal, hogy lenne-e kedvem kommentálni. Elképesztően boldog voltam, hogy rám gondolt, hiszen az írás mellett a kommentálás volt a másik nagy vágyam. Az 50-es, 60-as, 70-es és 80-as évek történelmi autóit felvonultató verseny, a Hungaroring Classic két szériáját, a Group C-t és a Trofeo Nastrót egyedül kommentálhattam angol nyelven, a hosszabb szériákat pedig felosztottuk egymás között egy cseh kollégával.
Fotó: Gyulai Hírlap – MPJ
– Ha jól tudom, a kommentálásodat a világ minden táján követni lehetett.
– Így van. A versenypályán magyar nyelvű kommentárt hallhattak a nézők, a közvetítést figyelemmel kísérők viszont a mi hangunkat hallhatták a tévében két napon keresztül.
– A kommentálás eléggé speciális és nehéz műfaj, ráadásul neked angolul kellett beszélned. Fel tudtál rá készülni?
– Próbáltam rá készülni, de se időm, se lehetőségem nem volt rá igazán. A gimnáziumban, ahol tanítok, éppen akkor zajlott a német cserediákprogramunk, aminek én voltam a főszervezője. A közvetítés napján megtartottam az óráimat, aztán délután kimentem a hangpróbára a Hungaroringre. Elbeszélgettem az operatőrrel és a rendezővel, megmutatták, mi hogy működik, másnap pedig már kommentálnom kellett. Az is megnehezítette a felkészülést, hogy a történelmi autókról kevés információt lehet begyűjteni. Egyszóval hatalmas kihívás volt ez a feladat.
– Milyen visszajelzéseket kaptál szakmai oldalról, elégedettek voltak veled?
– Meg voltak elégedve, bár szombaton szerintem nem voltam annyira topon. Akkor beszéltem életemben először olyan hosszan angolul, ráadásul hűvös volt a kommentátorfülkében, szóval nem volt egyszerű. Másnap viszont elengedtem magam, felszabadultan kommentáltam. Úgy éreztem, hogy jól csinálom, amiben a rendező is megerősített.
– A Forma–1 versenyigazgatójától szintén pozitív visszajelzést kaptál korábban. Miért kerested őt fel?
– Charlie Whitingnak 2015-ben írtam egy hosszú elemző cikket, mert nem tetszettek az akkoriban alkalmazott abroncsszabályok. Néhány nap múlva kaptam tőle egy e-mailt, azt írta, találkozni szeretne velem. Néhány perc erejéig beszélgettünk a magyar nagydíjon, aztán még vagy négyszer-ötször találkoztunk a versenyhétvégén. Azóta kifejezetten jóban vagyok vele, tavalyelőtt és tavaly is találkoztunk, de általában e-mailben szoktunk beszélgetni a Forma–1 nagy problémáiról.
Fotó: Gyulai Hírlap – MPJ
– Az elemző írásodban megfogalmazott észrevételeiden elgondolkodott, vagy minden maradt a régiben?
– Az volt a bajom, hogy a Forma–1-ben az abroncsok túlságosan tartósak voltak. Szeretem, ha több kiállás van egy futamon, hiszen így izgalmasabb a verseny. A következő évben az abroncsbeszállító, a Pirelli már lágyabb abroncsokkal készült. Nem gondolom, hogy ez miattam történt, de talán egy kicsit nekem is részem volt benne.
– Miután találkoztál Charlie Whitinggal, még inkább beszippantott a Forma–1 világa.
– A megismerkedésünk után kezdtem intenzívebben építeni a karrierem. Elkezdtem utazgatni a világban: tavalyelőtt a Ferrari-gyárban jártam, tavaly a Mercedes-múzeumban és a monzai Forma–1-es pályán és nagydíjon. A látogatásokról beszámoló is született. Emellett interjút készítettem a F1technical.net-nek a Williams-csapat egyik mérnökével, a Pirelli főnökével és a 2007-es Forma–1-es világbajnok Kimi Räikkönen trénerével.
– Versenyzőkkel is volt alkalmad beszélgetni?
– Tavaly, a magyar nagydíjat követő kétnapos teszt után az újságíróknak lehetőségük volt arra, hogy kérdéseket tegyenek fel a versenyzőknek. Én mások mellett a Ferrari fiatal tesztpilótájával, Charles Leclerc-rel beszélgettem.
– Egyébként van példaképed az autó- és motorsport területén vagy a szakmában?
– Nincs példaképem. Rengeteg szakmai írást olvasok, főként angol nyelven, és a magyar kommentátorokat is ismerem. Minél több szakember munkásságát próbálom magamba szívni.
Fotó: Gyulai Hírlap – MPJ
– Elég kritikusan állsz a sportághoz, és ha valami nem tetszik, akár egy komoly szaktekintélynek is el mered mondani a véleményed. Hogy látod, jó úton jár a Forma–1? Van olyan, amin még változtatnál?
– Mindig van ilyen. Tavaly januárban leváltották Bernie Ecclestone-t, aki nagyjából negyven éven keresztül birtokolta a sportág kereskedelmi jogait. A Forma–1 menedzselését egy amerikai médiavállalat, a Liberty Media vette át, amely megpróbálja megreformálni a sportágat. Igyekszik a különböző médiaforrásokat, -szegmenseket, így a közösségi médiát és a rajongói találkozókat is bevonni a sportba. Úgy tűnik, pozitív változások várhatók a Forma–1-ben, meglátjuk, milyen lesz a következő egy-két év. Mindenképp el kellene érni, hogy ne egy csapat legyen az élen szezonokon keresztül, mert így unalmassá válik a versenysorozat.
– Mit lehetne tenni ez ellen?
– Egy csapatot technikailag lehet megfogni vagy előretolni. Hogy melyik istálló vezet, azt a gazdasági tényezők határozzák meg: annak az autógyárnak kell elöl lennie, amelyiknek a legerősebb a pozíciója, vagyis amelyik csapat érvényesíteni tudja az akaratát, az fog dominálni a Forma–1-ben. Ha elvesszük az aktuálisan domináló csapat „játékszerét”, lehet változtatni. A Mercedesnek a motor adja a hatalmas fölényét, ezen próbálnak most változtatni. A korábbi motorszabályt 2014-ben hozták meg, és 2020-ig van érvényben. Jelenleg egy új motorformulán dolgoznak. A legfrissebb hírek szerint olyan szabályokat vezetnek majd be, amelyek egy kicsit csökkenteni tudják a Mercedes előnyét.
– A magyar pályáról mi a véleményed, mennyire versenyképes? Nem kell attól tartanunk, hogy más helyszínt keresnek helyette?
– Vannak izgalmasabb, látványosabb versenypályák, de sok érv szól a Hungaroring mellett. Budapest a világ egyik legnagyobb városa, és a csapatok szeretnek idejönni. A Williams-csapat mérnöke például azt mesélte, imádják a magyar fővárost, a versenyek után szívesen futnak a Margitszigeten, élvezik Budapest intenzív atmoszféráját. Emellett itt első osztályú a szervezés, általában a legjobbak között szokták számon tartani a magyar nagydíjat. Az sem mellékes, hogy a magyar politika támogatja a Hungaroringet, és mindig korrektül tárgyal.
– Az eredeti szakmád mennyire köti le az időd, hogy tudod összeegyeztetni a tanítást és a Forma–1-et?
– Mondhatni, 24 órából 26-ot dolgozom naponta. Hétköznap tanítok, a hétvégémet pedig az autósportoknak szentelem. Több mint harminc szériát követek, és még írok is róluk, ez nagyjából napi ötvenhárom órát igényelne. Szóval nem sok időm van, de beosztom valahogy.
Fotó: Gyulai Hírlap – MPJ
– A tanítványaid figyelemmel kísérik a karriered?
– A diákok közül sokan szeretik a Forma–1-et, velük órán kívül szoktam beszélgetni a sportról. Talán néhányan a kommentálásomat is meghallgatták. Az autósportot egyébként a matematikába is próbálom belevinni vicces formában.
– Ha döntened kellene a tanítás és a Forma–1 között, melyiket választanád?
– Bár nagyon szeretek tanítani, egy másodpercig se gondolkodnék a döntésen.
– Aki ennyire rajong az autó- és motorsportokért, az maga is szeret vezetni vagy motorozni?
– Szeretnék, de ez a sportág elég sokba kerül. Ha valaki csak élményköröket akar tenni a Hungaroringen, az is elég drága, pedig csak pár percig tart. Nekem sajnos még nem volt részem ebben, viszont rendszeresen szoktam gokartozni, ebben élem ki az adrenalin hiányát.
– Nagyon tudatosan építed a karriered, tudod már, hogy mi a következő lépés? Kaptál már újabb felkérést?
– Egyelőre nincs új felkérésem. Idén szeretném megismételni, amit tavaly elértem, és egy kicsit tovább is szeretnék lépni. 2017-ben két Forma–1-es versenyen vettem részt, idén három-négy helyszínre is szeretnék elmenni. Jó volna még több interjút készíteni, még több csapatot megismerni, és megint kommentálni. 2006-ban, 16-17 évesen, voltam először Forma–1-en. Akkor arra gondoltam, milyen jó lenne ott dolgozni. 2015-ben már újságíróként jártam a Mercedes, a Ferrari és a McLaren motorhome-jában. Amire tíz éven keresztül vágytam, megvalósult.
Összes cikk - lent (max 996px)
2015. április 05.
Gyulavári György: A változásoknak én mindig örülök, mert felpezsdítik az életet
2015. július 26.
Kubik Anna: Az, hogy ilyen szerepekkel becsülnek meg, mindennél többet ér nekem
2017. október 18.
Hurguly-Szabó Györggyel, a város bohócdoktorával beszélgettünk
2017. február 05.
A Pedagógus Piknik Projektsorozat első része
2013. november 03.
Balikó Tamás: A döntéseimet illetően egy kicsit türelmetlen vagyok, de szoktam vállalni a következményeit
2015. január 25.
Sasvári Sándor: Minden szerep jókor talált meg, jó időben
2013. szeptember 08.
Eszenyi Enikő: a legjobb az, ha a rendező kívülről látja a történéseket
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2015. február 15.
Szilágyiné Solymosi Mária: Gyökerek nélkül nem lehet fát nevelni és gyümölcsöt érlelni
2015. június 21.
Fodor György: A tanárság egyfajta szolgalét, amire születni kell
2014. február 09.
Menyhért „Csiga” Csaba: Ha nem jön össze, nem esik jól, de akkor is menni kell, és csinálni tovább
2016. július 12.
Sipaki László: az élet a tenisz, a sors meg az adogató
2017. július 07.
Az Erkel-gimnázium végzős diákja 15. helyezést ért el irodalomból az országos tanulmányi versenyen
2013. október 20.
Boros László Attila: A gyulai emberek szívében, amikor megszületnek, elplántálnak egy kis fürdőmagot
2015. április 05.
Gyulavári György: A változásoknak én mindig örülök, mert felpezsdítik az életet
2015. május 25.
Hegyi Barbara: Az, hogy színésznőként milyennek látnak, az mindig attól függ, hogy éppen mi a feladatom
2017. december 27.
Pákozdi Rebekával beszélgettünk az életről és a tervezésről
2015. december 22.
Kepenyes Pál: a legfontosabb mindig az, hogy az ember boldog legyen attól, amit tesz
2017. szeptember 15.
Interjú dr. Becsei Lászlóval, a Békés Megyei Központi Kórház főigazgató főorvossal
2013. december 24.
Baráth János: Karácsony Isten szeretetére emlékeztet
2013. november 17.
Bak Sándor: A Dél-Alföldön minden fontos vízügyi feladat egyidejüleg jelen van
2016. január 08.
„Ez egy olyan szakma, amitől tudathasadásos lesz az ember”
2015. december 22.
Kepenyes Pál: a legfontosabb mindig az, hogy az ember boldog legyen attól, amit tesz
2016. december 29.
Kovács István: Gyula lett az én választott hazám
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2017. november 24.
Interjú Likó Marcellal, a Vad Fruttik frontemberével
2015. szeptember 22.
Czirok Mihály: Teljesen a véletlennek köszönhető, hogy az életemet kitölti a zene
2017. november 09.
Papp László építészmérnök, a reformáció gyulai emlékművének tervezője vall az alkotás műhelytitkairól
2015. július 26.
Kubik Anna: Az, hogy ilyen szerepekkel becsülnek meg, mindennél többet ér nekem
2013. december 24.
Baráth János: Karácsony Isten szeretetére emlékeztet
2013. december 15.
Daka Zsolt: Idén három díjat kaptunk, plusz boldogság a gyulai kolbász hungarikummá nyilvánítása
2013. június 30.
Antovszki Tamás: Idén leszek 36 éves, és mondhatom, hogy mindig a zene körül vagyok
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2017. augusztus 09.
Balázs Zoltán művészeti vezetővel, rendezővel beszélgettünk a Csongor és Tünde premierje előtt
2017. november 24.
Interjú Likó Marcellal, a Vad Fruttik frontemberével
2015. december 22.
Kepenyes Pál: a legfontosabb mindig az, hogy az ember boldog legyen attól, amit tesz
2017. január 09.
„Egy ekkora városban tényezőnek lenni nagyon komoly teher”
2017. február 05.
A Pedagógus Piknik Projektsorozat első része
2016. december 29.
Kovács István: Gyula lett az én választott hazám
2013. december 24.
Baráth János: Karácsony Isten szeretetére emlékeztet
2017. augusztus 09.
Balázs Zoltán művészeti vezetővel, rendezővel beszélgettünk a Csongor és Tünde premierje előtt
2013. augusztus 18.
Bánsági lldikó: Egy kis feszültség azért van bennem, mert nagyon nagy a Nemzeti Színház színpada
2016. december 25.
Interjú M. Szabó Andrással, Gyula város díszpolgárával, ’56-os polgármesterével
2016. augusztus 15.
A színművésznő szerint a színészek olyanok, mint a sportolók
2016. december 29.
Kovács István: Gyula lett az én választott hazám
2015. május 25.
Hegyi Barbara: Az, hogy színésznőként milyennek látnak, az mindig attól függ, hogy éppen mi a feladatom
2016. augusztus 15.
A színművésznő szerint a színészek olyanok, mint a sportolók
2016. március 29.
Ambrus György: az embert a lelkiismerete nem engedi innen elmenni
2017. szeptember 14.
Kara Misa: amennyi telefonom eltűnt dalszövegekkel, abból már egy együttes jó ideig megélhetne
2015. augusztus 16.
Ábrahám György: Kifejezetten sziszifuszi gondolkodó vagyok
2015. július 12.
Kiss Ádám: Alig várom, hogy még öregebb legyek, hogy még többet érjek
2016. július 20.
Deák Bill Gyula: nagyon nagy űr marad utánunk
2017. február 05.
A Pedagógus Piknik Projektsorozat első része
2013. szeptember 08.
Eszenyi Enikő: a legjobb az, ha a rendező kívülről látja a történéseket
2014. november 30.
Aranyosi Péter: Erős közléskényszerem van, ez egyértelmű
2013. augusztus 18.
Bánsági lldikó: Egy kis feszültség azért van bennem, mert nagyon nagy a Nemzeti Színház színpada
2014. június 01.
Hafenscher Csaba Zoltán ezredes: A legfontosabb, hogy a jogszabályokban meghatározottaknak megfelelően működjön az intézet
2013. december 15.
Daka Zsolt: Idén három díjat kaptunk, plusz boldogság a gyulai kolbász hungarikummá nyilvánítása
2017. december 25.
Beszélgetés Kereskényi Miklóssal
2018. február 26.
A 30Y énekes-gitáros frontemberével, Beck Zolival beszélgettünk
2013. május 12.
Szűcs Gergely: Szeretem azt látni, amikor egy betegen, elesetten érkező állat gyógyultan távozik
2016. augusztus 15.
A színművésznő szerint a színészek olyanok, mint a sportolók
2015. szeptember 22.
Czirok Mihály: Teljesen a véletlennek köszönhető, hogy az életemet kitölti a zene
2014. március 23.
Szászné dr. Várkonyi Adrienn: Nagyon érdekes dolgokat tanultam Hollandiában, azzal az ösztöndíjjal vált szélessé a szakmai látásom
2017. február 05.
A Pedagógus Piknik Projektsorozat első része
2013. december 24.
Baráth János: Karácsony Isten szeretetére emlékeztet
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2013. december 15.
Daka Zsolt: Idén három díjat kaptunk, plusz boldogság a gyulai kolbász hungarikummá nyilvánítása
2013. április 01.
Dóczi Ferenc: Ha még egyszer kellene kezdeni, én akkor is csak ezt vállalnám
2016. július 20.
Deák Bill Gyula: nagyon nagy űr marad utánunk
2015. február 15.
Szilágyiné Solymosi Mária: Gyökerek nélkül nem lehet fát nevelni és gyümölcsöt érlelni
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2014. november 09.
Deák Bill Gyula: Csak teszem a dolgom, és próbálok emberséges lenni
2015. május 03.
Ravasz Attila: A szeretettel végzett munka a minőségen is meglátszik, ami hosszú távon mindenképp meghozza a gyümölcsét
2013. július 30.
Laár András: A személyes villongások oltárán nem szabad feláldozni a közös jót
2014. június 01.
Hafenscher Csaba Zoltán ezredes: A legfontosabb, hogy a jogszabályokban meghatározottaknak megfelelően működjön az intézet
2017. november 09.
Papp László építészmérnök, a reformáció gyulai emlékművének tervezője vall az alkotás műhelytitkairól
2014. március 23.
Szászné dr. Várkonyi Adrienn: Nagyon érdekes dolgokat tanultam Hollandiában, azzal az ösztöndíjjal vált szélessé a szakmai látásom
2014. március 02.
Bán János: A nézői összetételt, nézői kíváncsiságot vagy igényt soha nem lehet előre bekalibrálni
2017. október 18.
Hurguly-Szabó Györggyel, a város bohócdoktorával beszélgettünk
2015. július 26.
Kubik Anna: Az, hogy ilyen szerepekkel becsülnek meg, mindennél többet ér nekem
2016. január 08.
„Ez egy olyan szakma, amitől tudathasadásos lesz az ember”
2017. szeptember 14.
Kara Misa: amennyi telefonom eltűnt dalszövegekkel, abból már egy együttes jó ideig megélhetne
2015. április 05.
Gyulavári György: A változásoknak én mindig örülök, mert felpezsdítik az életet
2016. augusztus 15.
A színművésznő szerint a színészek olyanok, mint a sportolók
2014. november 30.
Aranyosi Péter: Erős közléskényszerem van, ez egyértelmű
2013. szeptember 22.
Kontor Tamás: Gyula elég kicsi ahhoz, hogy élhető legyen, de meg van minden fontos dolog ahhoz, hogy ne kelljen innen elmenni
2017. november 02.
Kérdéseinkre Elek Tibor, a Gyulai Várszínház új igazgatója válaszolt
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2017. október 18.
Hurguly-Szabó Györggyel, a város bohócdoktorával beszélgettünk
2016. augusztus 15.
A színművésznő szerint a színészek olyanok, mint a sportolók
2014. december 21.
Dézsi János: Az ünnepek alatt valami kalandosat fogok olvasni
2013. július 30.
Laár András: A személyes villongások oltárán nem szabad feláldozni a közös jót
2017. december 25.
Beszélgetés Kereskényi Miklóssal
2013. május 12.
Szűcs Gergely: Szeretem azt látni, amikor egy betegen, elesetten érkező állat gyógyultan távozik
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2015. november 10.
Vásáry Tamás: Egész életünkben örök téma, hogy kik vagyunk, és hogy rajtunk keresztül hova tart a mindenség
2017. június 29.
Mr. Piano: „Ezek azok a pillanatok, amiket a turista örök emlékként hazavisz”
2016. január 04.
„Ma már nem is tudom elképzelni, hogy az eltelt évtizedeket máshol is eltölthettem volna, mint az iskolában”
2015. július 12.
Kiss Ádám: Alig várom, hogy még öregebb legyek, hogy még többet érjek
2017. június 29.
Mr. Piano: „Ezek azok a pillanatok, amiket a turista örök emlékként hazavisz”
2017. november 24.
Interjú Likó Marcellal, a Vad Fruttik frontemberével
2017. július 07.
Az Erkel-gimnázium végzős diákja 15. helyezést ért el irodalomból az országos tanulmányi versenyen
2015. június 21.
Fodor György: A tanárság egyfajta szolgalét, amire születni kell
2017. február 05.
A Pedagógus Piknik Projektsorozat első része
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2015. december 22.
Kepenyes Pál: a legfontosabb mindig az, hogy az ember boldog legyen attól, amit tesz
2016. december 29.
Kovács István: Gyula lett az én választott hazám
2015. szeptember 22.
Czirok Mihály: Teljesen a véletlennek köszönhető, hogy az életemet kitölti a zene
2018. február 26.
A 30Y énekes-gitáros frontemberével, Beck Zolival beszélgettünk
2014. március 23.
Szászné dr. Várkonyi Adrienn: Nagyon érdekes dolgokat tanultam Hollandiában, azzal az ösztöndíjjal vált szélessé a szakmai látásom
2015. május 03.
Ravasz Attila: A szeretettel végzett munka a minőségen is meglátszik, ami hosszú távon mindenképp meghozza a gyümölcsét
2017. augusztus 04.
A karszékem vendégei című sorozatot egy ócska szék és egy isteni szikra inspirálta
2016. augusztus 03.
A színművész szerint pillanatoktól függ, hogy kivel, merre tartunk
2016. augusztus 15.
A színművésznő szerint a színészek olyanok, mint a sportolók
2017. augusztus 09.
Balázs Zoltán művészeti vezetővel, rendezővel beszélgettünk a Csongor és Tünde premierje előtt
2016. november 12.
Dombi ildikó: kastélyüzemeltetést sosem terveztem, de azt már gyerekkoromban megtanultam, hogy az eredményeket nagyon szívós és kemény munkával lehet elérni
2016. január 08.
„Ez egy olyan szakma, amitől tudathasadásos lesz az ember”
2015. június 21.
Fodor György: A tanárság egyfajta szolgalét, amire születni kell
2016. augusztus 03.
A színművész szerint pillanatoktól függ, hogy kivel, merre tartunk
2017. október 18.
Hurguly-Szabó Györggyel, a város bohócdoktorával beszélgettünk
2016. július 20.
Deák Bill Gyula: nagyon nagy űr marad utánunk
2015. szeptember 22.
Czirok Mihály: Teljesen a véletlennek köszönhető, hogy az életemet kitölti a zene
2015. február 15.
Szilágyiné Solymosi Mária: Gyökerek nélkül nem lehet fát nevelni és gyümölcsöt érlelni
2016. december 29.
Kovács István: Gyula lett az én választott hazám
2016. augusztus 03.
A színművész szerint pillanatoktól függ, hogy kivel, merre tartunk
2017. március 09.
„Én nem vagyok az az autentikus, nagybajuszú figura, aki minden táncházban ott van, és azonnal táncra perdül, amint zenét hall”
2013. augusztus 18.
Bánsági lldikó: Egy kis feszültség azért van bennem, mert nagyon nagy a Nemzeti Színház színpada
2013. augusztus 11.
Németh Kristóf: Jó terv, hogy együttműködés jöjjön létre a Játékszín és a Gyulai Várszínház között
2015. április 05.
Gyulavári György: A változásoknak én mindig örülök, mert felpezsdítik az életet
2016. augusztus 15.
A színművésznő szerint a színészek olyanok, mint a sportolók
2017. augusztus 09.
Balázs Zoltán művészeti vezetővel, rendezővel beszélgettünk a Csongor és Tünde premierje előtt
2017. december 25.
Beszélgetés Kereskényi Miklóssal
2013. április 01.
Dóczi Ferenc: Ha még egyszer kellene kezdeni, én akkor is csak ezt vállalnám
2014. november 30.
Aranyosi Péter: Erős közléskényszerem van, ez egyértelmű
2016. augusztus 03.
A színművész szerint pillanatoktól függ, hogy kivel, merre tartunk
2013. április 01.
Dóczi Ferenc: Ha még egyszer kellene kezdeni, én akkor is csak ezt vállalnám
2013. november 17.
Bak Sándor: A Dél-Alföldön minden fontos vízügyi feladat egyidejüleg jelen van
2015. november 10.
Vásáry Tamás: Egész életünkben örök téma, hogy kik vagyunk, és hogy rajtunk keresztül hova tart a mindenség
2014. július 27.
Sebő Ferenc : Nekünk a rock and roll volt a házibuli tánc, ami a mezőségi táncnak az egyenes ági rokona
2016. július 12.
Sipaki László: az élet a tenisz, a sors meg az adogató
2017. június 29.
Mr. Piano: „Ezek azok a pillanatok, amiket a turista örök emlékként hazavisz”
2013. április 01.
Dóczi Ferenc: Ha még egyszer kellene kezdeni, én akkor is csak ezt vállalnám
2013. december 15.
Daka Zsolt: Idén három díjat kaptunk, plusz boldogság a gyulai kolbász hungarikummá nyilvánítása
2014. január 12.
Őze Áron: Valahogy mindig egyedüllétre kényszerültem azzal a batyuval elindulni, ami viszont mindig megtöltődött
2016. szeptember 02.
Dr. Hóvári Jánossal a gyulai ostrom szerepéről és mai jelentőségéről beszélgettünk
2016. augusztus 15.
A színművésznő szerint a színészek olyanok, mint a sportolók
2016. augusztus 15.
A színművésznő szerint a színészek olyanok, mint a sportolók
2016. december 29.
Kovács István: Gyula lett az én választott hazám
2014. március 02.
Bán János: A nézői összetételt, nézői kíváncsiságot vagy igényt soha nem lehet előre bekalibrálni
2013. október 06.
Miklósa Erika: Nem érzem, hogy le kellene ragadnom az opera műfajánál, ha nem vagyok elég nyitott minden felé, akkor én elvesztem
2017. december 25.
Beszélgetés Kereskényi Miklóssal
2017. február 05.
A Pedagógus Piknik Projektsorozat első része
2013. augusztus 04.
„Gyula, a vár és környéke régóta fantasztikus terep számomra, szinte már az egész helyet körbejátszottuk"
2013. augusztus 04.
„Gyula, a vár és környéke régóta fantasztikus terep számomra, szinte már az egész helyet körbejátszottuk"
2013. augusztus 11.
Németh Kristóf: Jó terv, hogy együttműködés jöjjön létre a Játékszín és a Gyulai Várszínház között
2017. október 18.
Hurguly-Szabó Györggyel, a város bohócdoktorával beszélgettünk
2013. november 17.
Bak Sándor: A Dél-Alföldön minden fontos vízügyi feladat egyidejüleg jelen van
2017. szeptember 14.
Kara Misa: amennyi telefonom eltűnt dalszövegekkel, abból már egy együttes jó ideig megélhetne
2017. február 05.
A Pedagógus Piknik Projektsorozat első része
2013. június 30.
Antovszki Tamás: Idén leszek 36 éves, és mondhatom, hogy mindig a zene körül vagyok
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2015. április 05.
Gyulavári György: A változásoknak én mindig örülök, mert felpezsdítik az életet
2015. április 05.
Gyulavári György: A változásoknak én mindig örülök, mert felpezsdítik az életet
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2015. augusztus 16.
Ábrahám György: Kifejezetten sziszifuszi gondolkodó vagyok
2014. március 23.
Szászné dr. Várkonyi Adrienn: Nagyon érdekes dolgokat tanultam Hollandiában, azzal az ösztöndíjjal vált szélessé a szakmai látásom
2013. október 20.
Boros László Attila: A gyulai emberek szívében, amikor megszületnek, elplántálnak egy kis fürdőmagot
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2014. január 12.
Őze Áron: Valahogy mindig egyedüllétre kényszerültem azzal a batyuval elindulni, ami viszont mindig megtöltődött
2013. november 17.
Bak Sándor: A Dél-Alföldön minden fontos vízügyi feladat egyidejüleg jelen van
2017. december 25.
Beszélgetés Kereskényi Miklóssal
2017. március 09.
„Én nem vagyok az az autentikus, nagybajuszú figura, aki minden táncházban ott van, és azonnal táncra perdül, amint zenét hall”
2017. szeptember 19.
Jeney Klárával és Fábry Jánossal beszélgettünk
2017. március 09.
„Én nem vagyok az az autentikus, nagybajuszú figura, aki minden táncházban ott van, és azonnal táncra perdül, amint zenét hall”
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2013. július 21.
Szabó Eszter: Az ember tehetsége nem róla szól, hanem azokról, akiknek örömet szerezhet vele
2015. június 21.
Fodor György: A tanárság egyfajta szolgalét, amire születni kell
2017. október 11.
A Kőrösi Csoma Sándor Program Békés megyei ösztöndíjasával beszélgettünk
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2015. augusztus 16.
Ábrahám György: Kifejezetten sziszifuszi gondolkodó vagyok
2017. november 02.
Kérdéseinkre Elek Tibor, a Gyulai Várszínház új igazgatója válaszolt
2014. február 09.
Menyhért „Csiga” Csaba: Ha nem jön össze, nem esik jól, de akkor is menni kell, és csinálni tovább
2016. november 12.
Dombi ildikó: kastélyüzemeltetést sosem terveztem, de azt már gyerekkoromban megtanultam, hogy az eredményeket nagyon szívós és kemény munkával lehet elérni
2014. november 09.
Deák Bill Gyula: Csak teszem a dolgom, és próbálok emberséges lenni
2017. december 25.
Beszélgetés Kereskényi Miklóssal
2013. május 12.
Szűcs Gergely: Szeretem azt látni, amikor egy betegen, elesetten érkező állat gyógyultan távozik
2015. július 26.
Kubik Anna: Az, hogy ilyen szerepekkel becsülnek meg, mindennél többet ér nekem
2016. augusztus 03.
A színművész szerint pillanatoktól függ, hogy kivel, merre tartunk
2013. október 06.
Miklósa Erika: Nem érzem, hogy le kellene ragadnom az opera műfajánál, ha nem vagyok elég nyitott minden felé, akkor én elvesztem
2016. január 04.
„Ma már nem is tudom elképzelni, hogy az eltelt évtizedeket máshol is eltölthettem volna, mint az iskolában”
2015. augusztus 16.
Ábrahám György: Kifejezetten sziszifuszi gondolkodó vagyok
2016. július 12.
Sipaki László: az élet a tenisz, a sors meg az adogató
2014. január 12.
Őze Áron: Valahogy mindig egyedüllétre kényszerültem azzal a batyuval elindulni, ami viszont mindig megtöltődött
2015. február 15.
Szilágyiné Solymosi Mária: Gyökerek nélkül nem lehet fát nevelni és gyümölcsöt érlelni
2017. február 05.
A Pedagógus Piknik Projektsorozat első része
2017. február 05.
A Pedagógus Piknik Projektsorozat első része
2017. február 05.
A Pedagógus Piknik Projektsorozat első része
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2013. május 12.
Szűcs Gergely: Szeretem azt látni, amikor egy betegen, elesetten érkező állat gyógyultan távozik
2017. január 26.
„Most már tanulj magadtól!”
2013. június 30.
Antovszki Tamás: Idén leszek 36 éves, és mondhatom, hogy mindig a zene körül vagyok
2014. július 27.
Sebő Ferenc : Nekünk a rock and roll volt a házibuli tánc, ami a mezőségi táncnak az egyenes ági rokona
2016. december 29.
Kovács István: Gyula lett az én választott hazám
2013. október 06.
Miklósa Erika: Nem érzem, hogy le kellene ragadnom az opera műfajánál, ha nem vagyok elég nyitott minden felé, akkor én elvesztem
2015. július 26.
Kubik Anna: Az, hogy ilyen szerepekkel becsülnek meg, mindennél többet ér nekem
2015. december 22.
Kepenyes Pál: a legfontosabb mindig az, hogy az ember boldog legyen attól, amit tesz
2014. december 21.
Dézsi János: Az ünnepek alatt valami kalandosat fogok olvasni
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2013. október 20.
Boros László Attila: A gyulai emberek szívében, amikor megszületnek, elplántálnak egy kis fürdőmagot
2013. június 30.
Antovszki Tamás: Idén leszek 36 éves, és mondhatom, hogy mindig a zene körül vagyok
2017. szeptember 15.
Interjú dr. Becsei Lászlóval, a Békés Megyei Központi Kórház főigazgató főorvossal
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2017. november 09.
Papp László építészmérnök, a reformáció gyulai emlékművének tervezője vall az alkotás műhelytitkairól
2016. december 29.
Kovács István: Gyula lett az én választott hazám
2017. október 18.
Hurguly-Szabó Györggyel, a város bohócdoktorával beszélgettünk
2016. március 29.
Ambrus György: az embert a lelkiismerete nem engedi innen elmenni
2014. február 09.
Menyhért „Csiga” Csaba: Ha nem jön össze, nem esik jól, de akkor is menni kell, és csinálni tovább
2014. január 12.
Őze Áron: Valahogy mindig egyedüllétre kényszerültem azzal a batyuval elindulni, ami viszont mindig megtöltődött
2015. május 03.
Ravasz Attila: A szeretettel végzett munka a minőségen is meglátszik, ami hosszú távon mindenképp meghozza a gyümölcsét
2017. június 12.
Daka Anett: Jöhet bármilyen kihívás, csak úszni kelljen!
2017. február 05.
A Pedagógus Piknik Projektsorozat első része
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2016. december 29.
Kovács István: Gyula lett az én választott hazám
2013. június 30.
Antovszki Tamás: Idén leszek 36 éves, és mondhatom, hogy mindig a zene körül vagyok
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2017. augusztus 09.
Balázs Zoltán művészeti vezetővel, rendezővel beszélgettünk a Csongor és Tünde premierje előtt
2013. október 20.
Boros László Attila: A gyulai emberek szívében, amikor megszületnek, elplántálnak egy kis fürdőmagot
2016. december 29.
Kovács István: Gyula lett az én választott hazám
2013. október 20.
Boros László Attila: A gyulai emberek szívében, amikor megszületnek, elplántálnak egy kis fürdőmagot
2017. november 09.
Papp László építészmérnök, a reformáció gyulai emlékművének tervezője vall az alkotás műhelytitkairól
2015. április 05.
Gyulavári György: A változásoknak én mindig örülök, mert felpezsdítik az életet
2017. augusztus 04.
A karszékem vendégei című sorozatot egy ócska szék és egy isteni szikra inspirálta
2017. november 02.
Kérdéseinkre Elek Tibor, a Gyulai Várszínház új igazgatója válaszolt
2013. április 01.
Dóczi Ferenc: Ha még egyszer kellene kezdeni, én akkor is csak ezt vállalnám
2017. december 25.
Beszélgetés Kereskényi Miklóssal
2015. december 27.
Dékány Ferenc, a Deka Union Kft. tulajdonosa, a Magyar Termék Nagydíj Életmű Díjasa
2017. február 05.
A Pedagógus Piknik Projektsorozat első része
2016. november 12.
Dombi ildikó: kastélyüzemeltetést sosem terveztem, de azt már gyerekkoromban megtanultam, hogy az eredményeket nagyon szívós és kemény munkával lehet elérni
2014. december 14.
Csányi Sándor: A férfi és a nő között a híd a szeretet meg a humor
2015. július 12.
Kiss Ádám: Alig várom, hogy még öregebb legyek, hogy még többet érjek
2016. december 29.
Kovács István: Gyula lett az én választott hazám
2013. október 06.
Miklósa Erika: Nem érzem, hogy le kellene ragadnom az opera műfajánál, ha nem vagyok elég nyitott minden felé, akkor én elvesztem
2017. november 09.
Papp László építészmérnök, a reformáció gyulai emlékművének tervezője vall az alkotás műhelytitkairól
2017. március 09.
„Én nem vagyok az az autentikus, nagybajuszú figura, aki minden táncházban ott van, és azonnal táncra perdül, amint zenét hall”
2014. június 01.
Hafenscher Csaba Zoltán ezredes: A legfontosabb, hogy a jogszabályokban meghatározottaknak megfelelően működjön az intézet
2013. november 03.
Balikó Tamás: A döntéseimet illetően egy kicsit türelmetlen vagyok, de szoktam vállalni a következményeit
2015. január 25.
Sasvári Sándor: Minden szerep jókor talált meg, jó időben
2017. október 18.
Hurguly-Szabó Györggyel, a város bohócdoktorával beszélgettünk
2014. november 30.
Aranyosi Péter: Erős közléskényszerem van, ez egyértelmű
2013. szeptember 08.
Eszenyi Enikő: a legjobb az, ha a rendező kívülről látja a történéseket
2014. január 12.
Őze Áron: Valahogy mindig egyedüllétre kényszerültem azzal a batyuval elindulni, ami viszont mindig megtöltődött
2014. július 27.
Sebő Ferenc : Nekünk a rock and roll volt a házibuli tánc, ami a mezőségi táncnak az egyenes ági rokona
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2015. április 05.
Gyulavári György: A változásoknak én mindig örülök, mert felpezsdítik az életet
2016. július 20.
Deák Bill Gyula: nagyon nagy űr marad utánunk
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2018. február 26.
A 30Y énekes-gitáros frontemberével, Beck Zolival beszélgettünk
2015. december 22.
Kepenyes Pál: a legfontosabb mindig az, hogy az ember boldog legyen attól, amit tesz
2016. augusztus 15.
A színművésznő szerint a színészek olyanok, mint a sportolók
2016. január 04.
„Ma már nem is tudom elképzelni, hogy az eltelt évtizedeket máshol is eltölthettem volna, mint az iskolában”
2015. december 22.
Kepenyes Pál: a legfontosabb mindig az, hogy az ember boldog legyen attól, amit tesz
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2017. március 09.
„Én nem vagyok az az autentikus, nagybajuszú figura, aki minden táncházban ott van, és azonnal táncra perdül, amint zenét hall”
2015. július 26.
Kubik Anna: Az, hogy ilyen szerepekkel becsülnek meg, mindennél többet ér nekem
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2017. február 05.
A Pedagógus Piknik Projektsorozat első része
2017. augusztus 09.
Balázs Zoltán művészeti vezetővel, rendezővel beszélgettünk a Csongor és Tünde premierje előtt
2017. augusztus 09.
Balázs Zoltán művészeti vezetővel, rendezővel beszélgettünk a Csongor és Tünde premierje előtt
2017. december 27.
Pákozdi Rebekával beszélgettünk az életről és a tervezésről
2013. október 06.
Miklósa Erika: Nem érzem, hogy le kellene ragadnom az opera műfajánál, ha nem vagyok elég nyitott minden felé, akkor én elvesztem
2016. november 12.
Dombi ildikó: kastélyüzemeltetést sosem terveztem, de azt már gyerekkoromban megtanultam, hogy az eredményeket nagyon szívós és kemény munkával lehet elérni
2013. augusztus 11.
Németh Kristóf: Jó terv, hogy együttműködés jöjjön létre a Játékszín és a Gyulai Várszínház között
2015. november 10.
Vásáry Tamás: Egész életünkben örök téma, hogy kik vagyunk, és hogy rajtunk keresztül hova tart a mindenség
2015. június 21.
Fodor György: A tanárság egyfajta szolgalét, amire születni kell
2015. június 21.
Fodor György: A tanárság egyfajta szolgalét, amire születni kell
2013. december 24.
Baráth János: Karácsony Isten szeretetére emlékeztet
2014. november 09.
Deák Bill Gyula: Csak teszem a dolgom, és próbálok emberséges lenni
2013. augusztus 26.
Schneider László: Nagyon szeretném elérni a gyulai mentőállomás teljes felújítását, vagy egy új állomás építését
2015. június 21.
Fodor György: A tanárság egyfajta szolgalét, amire születni kell
2016. augusztus 15.
A színművésznő szerint a színészek olyanok, mint a sportolók
2017. február 05.
A Pedagógus Piknik Projektsorozat első része
2015. december 22.
Kepenyes Pál: a legfontosabb mindig az, hogy az ember boldog legyen attól, amit tesz
2013. április 01.
Dóczi Ferenc: Ha még egyszer kellene kezdeni, én akkor is csak ezt vállalnám
2013. augusztus 11.
Németh Kristóf: Jó terv, hogy együttműködés jöjjön létre a Játékszín és a Gyulai Várszínház között
2016. január 08.
„Ez egy olyan szakma, amitől tudathasadásos lesz az ember”
2015. augusztus 16.
Ábrahám György: Kifejezetten sziszifuszi gondolkodó vagyok
2014. december 14.
Csányi Sándor: A férfi és a nő között a híd a szeretet meg a humor
2015. május 25.
Hegyi Barbara: Az, hogy színésznőként milyennek látnak, az mindig attól függ, hogy éppen mi a feladatom
2013. november 03.
Balikó Tamás: A döntéseimet illetően egy kicsit türelmetlen vagyok, de szoktam vállalni a következményeit
2016. augusztus 15.
A színművésznő szerint a színészek olyanok, mint a sportolók
2016. január 08.
„Ez egy olyan szakma, amitől tudathasadásos lesz az ember”
2015. december 22.
Kepenyes Pál: a legfontosabb mindig az, hogy az ember boldog legyen attól, amit tesz
2016. október 11.
Az egykori olimpikon és világbajnok ökölvívó először járt Gyulán
2015. november 10.
Vásáry Tamás: Egész életünkben örök téma, hogy kik vagyunk, és hogy rajtunk keresztül hova tart a mindenség
2017. szeptember 19.
Jeney Klárával és Fábry Jánossal beszélgettünk
2017. február 05.
A Pedagógus Piknik Projektsorozat első része
2013. szeptember 22.
Kontor Tamás: Gyula elég kicsi ahhoz, hogy élhető legyen, de meg van minden fontos dolog ahhoz, hogy ne kelljen innen elmenni
2013. december 24.
Baráth János: Karácsony Isten szeretetére emlékeztet
2017. augusztus 09.
Balázs Zoltán művészeti vezetővel, rendezővel beszélgettünk a Csongor és Tünde premierje előtt
2013. december 24.
Baráth János: Karácsony Isten szeretetére emlékeztet
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2015. december 27.
Dékány Ferenc, a Deka Union Kft. tulajdonosa, a Magyar Termék Nagydíj Életmű Díjasa
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2017. december 25.
Beszélgetés Kereskényi Miklóssal
2017. január 09.
„Egy ekkora városban tényezőnek lenni nagyon komoly teher”
2017. június 29.
Mr. Piano: „Ezek azok a pillanatok, amiket a turista örök emlékként hazavisz”
2014. december 21.
Dézsi János: Az ünnepek alatt valami kalandosat fogok olvasni
2016. augusztus 03.
A színművész szerint pillanatoktól függ, hogy kivel, merre tartunk
2014. március 23.
Szászné dr. Várkonyi Adrienn: Nagyon érdekes dolgokat tanultam Hollandiában, azzal az ösztöndíjjal vált szélessé a szakmai látásom
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2014. március 23.
Szászné dr. Várkonyi Adrienn: Nagyon érdekes dolgokat tanultam Hollandiában, azzal az ösztöndíjjal vált szélessé a szakmai látásom
2013. október 06.
Miklósa Erika: Nem érzem, hogy le kellene ragadnom az opera műfajánál, ha nem vagyok elég nyitott minden felé, akkor én elvesztem
2015. január 04.
Bagyinkáné Jász Jolán: Gyakran a tanítványaim ötletei inspirálnak engem
2016. augusztus 15.
A színművésznő szerint a színészek olyanok, mint a sportolók
2016. január 04.
„Ma már nem is tudom elképzelni, hogy az eltelt évtizedeket máshol is eltölthettem volna, mint az iskolában”
2013. november 17.
Bak Sándor: A Dél-Alföldön minden fontos vízügyi feladat egyidejüleg jelen van
2013. május 12.
Szűcs Gergely: Szeretem azt látni, amikor egy betegen, elesetten érkező állat gyógyultan távozik
2013. július 30.
Laár András: A személyes villongások oltárán nem szabad feláldozni a közös jót
2013. június 30.
Antovszki Tamás: Idén leszek 36 éves, és mondhatom, hogy mindig a zene körül vagyok
2013. április 01.
Dóczi Ferenc: Ha még egyszer kellene kezdeni, én akkor is csak ezt vállalnám
2016. november 12.
Dombi ildikó: kastélyüzemeltetést sosem terveztem, de azt már gyerekkoromban megtanultam, hogy az eredményeket nagyon szívós és kemény munkával lehet elérni
2017. augusztus 09.
Balázs Zoltán művészeti vezetővel, rendezővel beszélgettünk a Csongor és Tünde premierje előtt
2014. december 14.
Csányi Sándor: A férfi és a nő között a híd a szeretet meg a humor
2017. december 25.
Beszélgetés Kereskényi Miklóssal
2013. október 20.
Boros László Attila: A gyulai emberek szívében, amikor megszületnek, elplántálnak egy kis fürdőmagot
2013. december 15.
Daka Zsolt: Idén három díjat kaptunk, plusz boldogság a gyulai kolbász hungarikummá nyilvánítása
2015. április 05.
Gyulavári György: A változásoknak én mindig örülök, mert felpezsdítik az életet
2013. szeptember 22.
Kontor Tamás: Gyula elég kicsi ahhoz, hogy élhető legyen, de meg van minden fontos dolog ahhoz, hogy ne kelljen innen elmenni
2017. április 15.
Beszterczey Attila: Úgy gondolom, hogy aki a kultúrát képviseli, a hétköznapokban is ő maga a kultúra. Mind megjelenésben, mind felelősségteljes viselkedésben
2017. december 25.
Beszélgetés Kereskényi Miklóssal
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2014. december 14.
Csányi Sándor: A férfi és a nő között a híd a szeretet meg a humor
2015. február 15.
Szilágyiné Solymosi Mária: Gyökerek nélkül nem lehet fát nevelni és gyümölcsöt érlelni
2017. július 07.
Az Erkel-gimnázium végzős diákja 15. helyezést ért el irodalomból az országos tanulmányi versenyen
2015. június 21.
Fodor György: A tanárság egyfajta szolgalét, amire születni kell
2015. január 04.
Bagyinkáné Jász Jolán: Gyakran a tanítványaim ötletei inspirálnak engem
2018. február 26.
A 30Y énekes-gitáros frontemberével, Beck Zolival beszélgettünk
2017. február 05.
A Pedagógus Piknik Projektsorozat első része
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2015. január 04.
Bagyinkáné Jász Jolán: Gyakran a tanítványaim ötletei inspirálnak engem
2014. március 02.
Bán János: A nézői összetételt, nézői kíváncsiságot vagy igényt soha nem lehet előre bekalibrálni
2013. augusztus 26.
Schneider László: Nagyon szeretném elérni a gyulai mentőállomás teljes felújítását, vagy egy új állomás építését
2014. március 23.
Szászné dr. Várkonyi Adrienn: Nagyon érdekes dolgokat tanultam Hollandiában, azzal az ösztöndíjjal vált szélessé a szakmai látásom
2013. július 21.
Szabó Eszter: Az ember tehetsége nem róla szól, hanem azokról, akiknek örömet szerezhet vele
2013. október 06.
Miklósa Erika: Nem érzem, hogy le kellene ragadnom az opera műfajánál, ha nem vagyok elég nyitott minden felé, akkor én elvesztem
2013. október 20.
Boros László Attila: A gyulai emberek szívében, amikor megszületnek, elplántálnak egy kis fürdőmagot
2017. szeptember 14.
Kara Misa: amennyi telefonom eltűnt dalszövegekkel, abból már egy együttes jó ideig megélhetne
2013. november 03.
Balikó Tamás: A döntéseimet illetően egy kicsit türelmetlen vagyok, de szoktam vállalni a következményeit
2014. június 01.
Hafenscher Csaba Zoltán ezredes: A legfontosabb, hogy a jogszabályokban meghatározottaknak megfelelően működjön az intézet
2013. július 21.
Szabó Eszter: Az ember tehetsége nem róla szól, hanem azokról, akiknek örömet szerezhet vele
2013. április 01.
Dóczi Ferenc: Ha még egyszer kellene kezdeni, én akkor is csak ezt vállalnám
2015. augusztus 16.
Ábrahám György: Kifejezetten sziszifuszi gondolkodó vagyok
2017. szeptember 07.
A reformáció 500. évfordulója alkalmából a gyulai református gyülekezet lelkipásztorával, Baráth Jánossal beszélgettünk
2017. december 25.
Beszélgetés Kereskényi Miklóssal
2015. május 03.
Ravasz Attila: A szeretettel végzett munka a minőségen is meglátszik, ami hosszú távon mindenképp meghozza a gyümölcsét
2015. szeptember 22.
Czirok Mihály: Teljesen a véletlennek köszönhető, hogy az életemet kitölti a zene
2014. december 21.
Dézsi János: Az ünnepek alatt valami kalandosat fogok olvasni
2017. február 05.
A Pedagógus Piknik Projektsorozat első része
2016. augusztus 15.
A színművésznő szerint a színészek olyanok, mint a sportolók
2014. március 23.
Szászné dr. Várkonyi Adrienn: Nagyon érdekes dolgokat tanultam Hollandiában, azzal az ösztöndíjjal vált szélessé a szakmai látásom
2015. január 25.
Sasvári Sándor: Minden szerep jókor talált meg, jó időben
2013. november 17.
Bak Sándor: A Dél-Alföldön minden fontos vízügyi feladat egyidejüleg jelen van
2017. augusztus 09.
Balázs Zoltán művészeti vezetővel, rendezővel beszélgettünk a Csongor és Tünde premierje előtt
2015. szeptember 22.
Czirok Mihály: Teljesen a véletlennek köszönhető, hogy az életemet kitölti a zene
2016. december 29.
Kovács István: Gyula lett az én választott hazám
2017. március 09.
„Én nem vagyok az az autentikus, nagybajuszú figura, aki minden táncházban ott van, és azonnal táncra perdül, amint zenét hall”
2016. január 08.
„Ez egy olyan szakma, amitől tudathasadásos lesz az ember”
2013. november 03.
Balikó Tamás: A döntéseimet illetően egy kicsit türelmetlen vagyok, de szoktam vállalni a következményeit
2016. augusztus 03.
A színművész szerint pillanatoktól függ, hogy kivel, merre tartunk
2014. november 09.
Deák Bill Gyula: Csak teszem a dolgom, és próbálok emberséges lenni
2016. december 25.
Interjú M. Szabó Andrással, Gyula város díszpolgárával, ’56-os polgármesterével
2017. január 09.
„Egy ekkora városban tényezőnek lenni nagyon komoly teher”
2015. február 15.
Szilágyiné Solymosi Mária: Gyökerek nélkül nem lehet fát nevelni és gyümölcsöt érlelni
2014. március 23.
Szászné dr. Várkonyi Adrienn: Nagyon érdekes dolgokat tanultam Hollandiában, azzal az ösztöndíjjal vált szélessé a szakmai látásom
2017. március 24.
Dr. Kovács Tamás: Az adóhivatal a tisztességes adózókat támogatja
2013. április 01.
Dóczi Ferenc: Ha még egyszer kellene kezdeni, én akkor is csak ezt vállalnám
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2017. február 05.
A Pedagógus Piknik Projektsorozat első része
2017. október 18.
Hurguly-Szabó Györggyel, a város bohócdoktorával beszélgettünk
2017. szeptember 19.
Jeney Klárával és Fábry Jánossal beszélgettünk
2016. november 12.
Dombi ildikó: kastélyüzemeltetést sosem terveztem, de azt már gyerekkoromban megtanultam, hogy az eredményeket nagyon szívós és kemény munkával lehet elérni
2014. március 23.
Szászné dr. Várkonyi Adrienn: Nagyon érdekes dolgokat tanultam Hollandiában, azzal az ösztöndíjjal vált szélessé a szakmai látásom
2016. január 08.
„Ez egy olyan szakma, amitől tudathasadásos lesz az ember”
2016. augusztus 15.
A színművésznő szerint a színészek olyanok, mint a sportolók
2017. augusztus 09.
Balázs Zoltán művészeti vezetővel, rendezővel beszélgettünk a Csongor és Tünde premierje előtt
2016. augusztus 15.
A színművésznő szerint a színészek olyanok, mint a sportolók
2013. április 01.
Dóczi Ferenc: Ha még egyszer kellene kezdeni, én akkor is csak ezt vállalnám
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2014. február 09.
Menyhért „Csiga” Csaba: Ha nem jön össze, nem esik jól, de akkor is menni kell, és csinálni tovább
2013. augusztus 26.
Schneider László: Nagyon szeretném elérni a gyulai mentőállomás teljes felújítását, vagy egy új állomás építését
2013. december 24.
Baráth János: Karácsony Isten szeretetére emlékeztet
2015. augusztus 16.
Ábrahám György: Kifejezetten sziszifuszi gondolkodó vagyok
2014. február 09.
Menyhért „Csiga” Csaba: Ha nem jön össze, nem esik jól, de akkor is menni kell, és csinálni tovább
2017. február 05.
A Pedagógus Piknik Projektsorozat első része
2013. október 06.
Miklósa Erika: Nem érzem, hogy le kellene ragadnom az opera műfajánál, ha nem vagyok elég nyitott minden felé, akkor én elvesztem
2013. augusztus 26.
Schneider László: Nagyon szeretném elérni a gyulai mentőállomás teljes felújítását, vagy egy új állomás építését
2016. december 25.
Interjú M. Szabó Andrással, Gyula város díszpolgárával, ’56-os polgármesterével
2015. december 27.
Dékány Ferenc, a Deka Union Kft. tulajdonosa, a Magyar Termék Nagydíj Életmű Díjasa
2017. december 25.
Beszélgetés Kereskényi Miklóssal
2013. augusztus 11.
Németh Kristóf: Jó terv, hogy együttműködés jöjjön létre a Játékszín és a Gyulai Várszínház között
2017. december 25.
Beszélgetés Kereskényi Miklóssal
2015. február 15.
Szilágyiné Solymosi Mária: Gyökerek nélkül nem lehet fát nevelni és gyümölcsöt érlelni
2014. március 02.
Bán János: A nézői összetételt, nézői kíváncsiságot vagy igényt soha nem lehet előre bekalibrálni
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2015. január 25.
Sasvári Sándor: Minden szerep jókor talált meg, jó időben
2013. augusztus 11.
Németh Kristóf: Jó terv, hogy együttműködés jöjjön létre a Játékszín és a Gyulai Várszínház között
2014. július 27.
Sebő Ferenc : Nekünk a rock and roll volt a házibuli tánc, ami a mezőségi táncnak az egyenes ági rokona
2014. június 01.
Hafenscher Csaba Zoltán ezredes: A legfontosabb, hogy a jogszabályokban meghatározottaknak megfelelően működjön az intézet
2013. június 30.
Antovszki Tamás: Idén leszek 36 éves, és mondhatom, hogy mindig a zene körül vagyok
2017. szeptember 15.
Interjú dr. Becsei Lászlóval, a Békés Megyei Központi Kórház főigazgató főorvossal
2017. november 24.
Interjú Likó Marcellal, a Vad Fruttik frontemberével
2016. december 29.
Kovács István: Gyula lett az én választott hazám
2017. március 09.
„Én nem vagyok az az autentikus, nagybajuszú figura, aki minden táncházban ott van, és azonnal táncra perdül, amint zenét hall”
2015. december 22.
Kepenyes Pál: a legfontosabb mindig az, hogy az ember boldog legyen attól, amit tesz
2017. november 09.
Papp László építészmérnök, a reformáció gyulai emlékművének tervezője vall az alkotás műhelytitkairól
2018. február 26.
A 30Y énekes-gitáros frontemberével, Beck Zolival beszélgettünk
2017. november 02.
Kérdéseinkre Elek Tibor, a Gyulai Várszínház új igazgatója válaszolt
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2017. július 07.
Az Erkel-gimnázium végzős diákja 15. helyezést ért el irodalomból az országos tanulmányi versenyen
2016. november 12.
Dombi ildikó: kastélyüzemeltetést sosem terveztem, de azt már gyerekkoromban megtanultam, hogy az eredményeket nagyon szívós és kemény munkával lehet elérni
2016. augusztus 03.
A színművész szerint pillanatoktól függ, hogy kivel, merre tartunk
2013. június 30.
Antovszki Tamás: Idén leszek 36 éves, és mondhatom, hogy mindig a zene körül vagyok
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2017. július 11.
Albrecht Júliával, a Gyulai Művésztelep Egyesület elnökével beszélgettünk a hétköznapokról
2013. december 15.
Daka Zsolt: Idén három díjat kaptunk, plusz boldogság a gyulai kolbász hungarikummá nyilvánítása
2016. augusztus 15.
A színművésznő szerint a színészek olyanok, mint a sportolók
2016. november 12.
Dombi ildikó: kastélyüzemeltetést sosem terveztem, de azt már gyerekkoromban megtanultam, hogy az eredményeket nagyon szívós és kemény munkával lehet elérni
2013. július 30.
Laár András: A személyes villongások oltárán nem szabad feláldozni a közös jót
2017. augusztus 09.
Balázs Zoltán művészeti vezetővel, rendezővel beszélgettünk a Csongor és Tünde premierje előtt
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2014. június 01.
Hafenscher Csaba Zoltán ezredes: A legfontosabb, hogy a jogszabályokban meghatározottaknak megfelelően működjön az intézet
2015. január 04.
Bagyinkáné Jász Jolán: Gyakran a tanítványaim ötletei inspirálnak engem
2016. december 29.
Kovács István: Gyula lett az én választott hazám
2016. augusztus 03.
A színművész szerint pillanatoktól függ, hogy kivel, merre tartunk
2017. július 07.
Az Erkel-gimnázium végzős diákja 15. helyezést ért el irodalomból az országos tanulmányi versenyen
2015. szeptember 22.
Czirok Mihály: Teljesen a véletlennek köszönhető, hogy az életemet kitölti a zene
2015. július 26.
Kubik Anna: Az, hogy ilyen szerepekkel becsülnek meg, mindennél többet ér nekem
2013. október 20.
Boros László Attila: A gyulai emberek szívében, amikor megszületnek, elplántálnak egy kis fürdőmagot
2017. augusztus 04.
A karszékem vendégei című sorozatot egy ócska szék és egy isteni szikra inspirálta
2017. november 02.
Kérdéseinkre Elek Tibor, a Gyulai Várszínház új igazgatója válaszolt
2017. november 09.
Papp László építészmérnök, a reformáció gyulai emlékművének tervezője vall az alkotás műhelytitkairól
2017. december 27.
Pákozdi Rebekával beszélgettünk az életről és a tervezésről
2014. január 12.
Őze Áron: Valahogy mindig egyedüllétre kényszerültem azzal a batyuval elindulni, ami viszont mindig megtöltődött
2016. augusztus 15.
A színművésznő szerint a színészek olyanok, mint a sportolók
2016. július 12.
Sipaki László: az élet a tenisz, a sors meg az adogató
2016. augusztus 03.
A színművész szerint pillanatoktól függ, hogy kivel, merre tartunk
2013. november 03.
Balikó Tamás: A döntéseimet illetően egy kicsit türelmetlen vagyok, de szoktam vállalni a következményeit
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2016. december 29.
Kovács István: Gyula lett az én választott hazám
2013. december 15.
Daka Zsolt: Idén három díjat kaptunk, plusz boldogság a gyulai kolbász hungarikummá nyilvánítása
2017. november 24.
Interjú Likó Marcellal, a Vad Fruttik frontemberével
2014. július 27.
Sebő Ferenc : Nekünk a rock and roll volt a házibuli tánc, ami a mezőségi táncnak az egyenes ági rokona
2013. augusztus 04.
„Gyula, a vár és környéke régóta fantasztikus terep számomra, szinte már az egész helyet körbejátszottuk"
2017. október 18.
Hurguly-Szabó Györggyel, a város bohócdoktorával beszélgettünk
2013. április 01.
Dóczi Ferenc: Ha még egyszer kellene kezdeni, én akkor is csak ezt vállalnám
2013. augusztus 18.
Bánsági lldikó: Egy kis feszültség azért van bennem, mert nagyon nagy a Nemzeti Színház színpada
2017. november 09.
Papp László építészmérnök, a reformáció gyulai emlékművének tervezője vall az alkotás műhelytitkairól
2017. augusztus 09.
Balázs Zoltán művészeti vezetővel, rendezővel beszélgettünk a Csongor és Tünde premierje előtt
2017. december 27.
Pákozdi Rebekával beszélgettünk az életről és a tervezésről
2014. március 02.
Bán János: A nézői összetételt, nézői kíváncsiságot vagy igényt soha nem lehet előre bekalibrálni
2017. augusztus 09.
Balázs Zoltán művészeti vezetővel, rendezővel beszélgettünk a Csongor és Tünde premierje előtt
2013. december 24.
Baráth János: Karácsony Isten szeretetére emlékeztet
2015. november 10.
Vásáry Tamás: Egész életünkben örök téma, hogy kik vagyunk, és hogy rajtunk keresztül hova tart a mindenség
2015. július 12.
Kiss Ádám: Alig várom, hogy még öregebb legyek, hogy még többet érjek
2015. május 25.
Hegyi Barbara: Az, hogy színésznőként milyennek látnak, az mindig attól függ, hogy éppen mi a feladatom
2017. április 15.
Beszterczey Attila: Úgy gondolom, hogy aki a kultúrát képviseli, a hétköznapokban is ő maga a kultúra. Mind megjelenésben, mind felelősségteljes viselkedésben
2014. november 30.
Aranyosi Péter: Erős közléskényszerem van, ez egyértelmű
2015. február 15.
Szilágyiné Solymosi Mária: Gyökerek nélkül nem lehet fát nevelni és gyümölcsöt érlelni
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2014. február 09.
Menyhért „Csiga” Csaba: Ha nem jön össze, nem esik jól, de akkor is menni kell, és csinálni tovább
2015. augusztus 16.
Ábrahám György: Kifejezetten sziszifuszi gondolkodó vagyok
2014. március 02.
Bán János: A nézői összetételt, nézői kíváncsiságot vagy igényt soha nem lehet előre bekalibrálni
2016. március 29.
Ambrus György: az embert a lelkiismerete nem engedi innen elmenni
2017. november 24.
Interjú Likó Marcellal, a Vad Fruttik frontemberével
2015. július 12.
Kiss Ádám: Alig várom, hogy még öregebb legyek, hogy még többet érjek
2018. április 20.
Az év onkológusával, dr. Bánhegyi Róbert Jánossal beszélgettünk
2013. augusztus 11.
Németh Kristóf: Jó terv, hogy együttműködés jöjjön létre a Játékszín és a Gyulai Várszínház között
2013. április 01.
Dóczi Ferenc: Ha még egyszer kellene kezdeni, én akkor is csak ezt vállalnám
2013. április 01.
Dóczi Ferenc: Ha még egyszer kellene kezdeni, én akkor is csak ezt vállalnám
2014. november 30.
Aranyosi Péter: Erős közléskényszerem van, ez egyértelmű
2017. február 05.
A Pedagógus Piknik Projektsorozat első része
2017. december 27.
Pákozdi Rebekával beszélgettünk az életről és a tervezésről
2014. június 29.
Jakab Béla: Amikor lelkészkollégáimmal a gyulai ökumenéről beszélek, csodálkoznak, hogy összhangban vannak a helyi testvéregyházak
2014. február 09.
Menyhért „Csiga” Csaba: Ha nem jön össze, nem esik jól, de akkor is menni kell, és csinálni tovább
2013. augusztus 04.
„Gyula, a vár és környéke régóta fantasztikus terep számomra, szinte már az egész helyet körbejátszottuk"
2015. június 21.
Fodor György: A tanárság egyfajta szolgalét, amire születni kell
2013. április 01.
Dóczi Ferenc: Ha még egyszer kellene kezdeni, én akkor is csak ezt vállalnám
2017. április 15.
Beszterczey Attila: Úgy gondolom, hogy aki a kultúrát képviseli, a hétköznapokban is ő maga a kultúra. Mind megjelenésben, mind felelősségteljes viselkedésben
2017. február 05.
A Pedagógus Piknik Projektsorozat első része
2015. július 12.
Kiss Ádám: Alig várom, hogy még öregebb legyek, hogy még többet érjek
2018. április 20.
Az év onkológusával, dr. Bánhegyi Róbert Jánossal beszélgettünk
2017. november 09.
Papp László építészmérnök, a reformáció gyulai emlékművének tervezője vall az alkotás műhelytitkairól
2017. január 09.
„Egy ekkora városban tényezőnek lenni nagyon komoly teher”
2013. október 20.
Boros László Attila: A gyulai emberek szívében, amikor megszületnek, elplántálnak egy kis fürdőmagot
2014. december 21.
Dézsi János: Az ünnepek alatt valami kalandosat fogok olvasni
A rovat friss cikkei
A Gyulai Hírlap legfrissebb cikkei
Cikkek keresése az online archívumban