Forrás: facebook.com
A rendőrség napja alkalmából a gyulai önkormányzat minden évben elismeri a Gyulai Rendőrkapitányság egyik dolgozóját – közölte közösségi oldalán Görgényi Ernő polgármester.
Mint írta, idén Pap Csaba rendőrkapitány javaslatára az idén Nagy János rendőr őrnagynak, nyomozó alosztályvezetőnek adta át az elismerést és pénzjutalmat.
























