Mint írták, a Békés vármegyei teniszcsapat a történelemben még soha nem játszott a magyar tenisz abszolút csúcsát jelentő Szuperligában, egészen mostanáig.
A fürdővárosi együttes július 4-én, szombaton 10 órakor hazai pályán kezdi meg a szereplést a Vasas SC ellen. Másnap a Kőszegi SE otthonába utaznak, majd július 7-én, kedden 10 órakor ismét a városi sporttelepen ragadnak ütőt, amikor a Siófoki Spartacus-Bregyó TE lesz az ellenfél.























