GYULAI HÍRLAP • B. L. SPORT • 2023. július 06. 11:00
Gyulai sikerek a vidékbajnokságon
Érmekkel zártak a korosztályos teniszezők Balatonbogláron

Forrás: facebook.com/TSZSKGyula

Idén Balatonbogláron került megrendezésre a 2023-as Lotto Korosztályos Vidékbajnokság. A gyulaiakat több utánpótláskorú játékos is képviselte – közölték a Gyulai Tenisz Szabadidő Sport Klub közösségi oldalán.

Csernus Tímea Csenge az L12-es korosztályban nem talált legyőzőre. A fiatal teniszező a döntőig game-et sem veszített, a finálét pedig magabiztos 6:1/6:3 arányban nyerte meg. A gyulai játékos a páros versenyszámban is a dobogó legmagasabb fokára állhatott.

Kovács Hédi az L16-os kategóriában esélyeshez méltóan a döntőig jutott, ott azonban a második hellyel kellett beérnie, párosban viszont összejött a tornagyőzelem, Sebestyén Mirának pedig a bronzérem.

– Az L16-os csapatunk a korábbi évekhez hasonlóan most is a csapatbajnokság nagy esélyese volt. A Kovács Hédi, Sebestyén Mira, Csukás Réka alkotta együttes végül meg is szerezte az első helyet – olvasható a bejegyzésben.