Gyulai Hírlap - A fegyelmezett játék győzelmet hozott a gyulai labdarúgóknak

GYULAI HÍRLAP • D. Sz. • SPORT • 2016. március 23. 10:30
A fegyelmezett játék győzelmet hozott a gyulai labdarúgóknak
Szekeres Lajos: Az egész csapat dicséretet érdemel

Képünk egy korábbi mérkőzésen készült

Fotó: Gyulai Hírlap –  Rusznyák Csaba

Szekszárdi UFC–Várfürdő-Gyulai Termál FC 1-3 (0-1).

Gyula: HarmanFerenczi, Barna, Kerekes, SajtiSipos, Bálint, Nagy G. (Tóth L.) – Okos (Turcsek), Styecz, Balogh M. (Katona). Edző: Szekeres Lajos.

Már a találkozó elején határozott játékkal rukkoltak elő a fiúk, aminek meg is lett az eredménye: a 15. percben Nagy Geri talált a kapuba, 0-1. Ezután kiegyenlített játék folyt, a hazaiak többet birtokolták a labdát, de a szünet után ismét góllal nyitottak a mieink, ezúttal Styecz Milán volt eredményes. Tíz perccel később ismét hozzá pattant a labda, így már 0-3-at mutatott az eredményjelző. A hazaiak csak szépíteni tudtak, a végeredményt a 75. percben állította be Fejes, 1-3.

Szekeres Lajos: Végre sikerült túllépnünk önmagunkon, minden nekünk kedvezett, ami a korábbi mérkőzéseken nem. Az egész csapat dicséretet érdemel.