Gyulai Hírlap - Az egymást követő öt találkozón valamennyi ellenfelüket legyőzték a gyulai lányok

GYULAI HÍRLAP • C. L. • SPORT • 2013. október 18. 17:00
Az első bajnokin a BP. Közterület SK–Gyulai Amazonok 2-7 (1-2) eredmény született
A Gyulai Amazonok. Fotó: Gyulai Hírlap

Az NB II-es bajnokságban az egymást követő öt találkozón valamennyi ellenfelüket legyőzve hagyták el a pályát a gyulai lányok.

– Sőt az U17 és U15 éveseinket is szerepeltetjük korosztályaikban – ismertette az eddig lejátszott találkozók eredményeit és a góllövőket Molnárné Irénke edző és játékos.

Az első bajnokin a BP. Közterület SK–Gyulai Amazonok 2-7 (1-2) eredmény született. Kapusunk kiállítását követően is begyűjtöttük a bajnoki pontokat, a csapat jelesre vizsgázott. Góllövők: Papp 1, Fülöp 2, Lehoczki 3, Molnárné 1.

Gyulai Amazonok–Tolna Mözs: 6-0 (2-0).

Hazai pályán, a Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnokban szépszámú érdeklődő szurkolt leányainknak, ami hozzásegítette őket a féltucatnyi találat eléréséhez. Góllövők: Fülöp 3, Molnár Á.1, Roza 1, Lehoczki 1.

Újbarok-Kalafa SE–Gyulai Amazonok 1-2 (1-1).

Tatán játszották le a mérkőzést, ahol a vendéglátók védelmét nehezen törték fel játékosaink, és döntetlennel pihentek a szünetben. Végül is a második félidőben kapujukhoz szegezték vendéglátóikat, és Fülöp Diána az első után a győztes találatot is sikerült neki belőnie.