Keresés


csak pontos egyezésekre
Keresés: oldalakon dokumentumokban, lapszámokban
Archívum
Gyulai Hírlap Archívum

Gyulai Hírlap - Saját nevelésű játékosaira alapozva indítja az évet a Gyulai Color KE csapata

Összes cikk - fent (max 996px)
  A  A  A 
GYULAI HÍRLAP • B. L. SPORT • 2019. augusztus 31. 13:00
Saját nevelésű játékosaira alapozva indítja az évet a Gyulai Color KE csapata
A gyulai kosárlabdacsapat októberben kezdi meg 2019/2020-as bajnoki szezont

Októberben rajtol el az NB II.-es kosárlabda-bajnokság 2019/2020-as szezonja. A Hajdu Zoltán vezette Gyulai Color KE csapata már megkezdte felkészülését a mérkőzéssorozatra.

Hajdu Zoltán előrébb vezetné fiatal együttesét

Fotó: Gyulai Hírlap – Bimbó Lajos

Hajdu Zoltán lapunknak elmondta, a tavalyai csapat remekül kezdte a bajnoki szezont, ám a tavaszi fordulókra kicsit elfogyott a keret, többen nem tudták tovább vállalni a játékot. A régi-új keret augusztus 1-jén kezdte meg a felkészülést, a gárda pedig azt a célt tűzte maga elé, hogy minél előrébb végezzen a bajnoki tabellán.

– A klub filozófiája továbbra is az, hogy kizárólag saját nevelésű játékosokat igazoljunk, és nekik nyújtsunk játéklehetőséget, így most is több utánpótláskorú kosárlabdázó kerülhet be a felnőttkeretbe. A tavalyi gárda magja egyben maradt, csupán egyetlen játékost igazoltunk a klubon kívülről, Kátay Csaba személyében.

 

 

Fotó: Gyulai Hírlap – Bimbó Lajos

A gyulai edző azt is elmondta, hogy az előző bajnoki idényhez képest jobb eredményt szeretnének elérni, amelyhez a saját rendezésű torna is hozzájárulhat.

– Célunk továbbra is az, hogy minél előrébb végezzünk a bajnokságban, ehhez az augusztus 31-én rendezendő Erkel Kupa is nagymértékben hozzájárulhat. A tornán a Gyulai Color KE mellett a Békéscsabai KK, a Mezőberényi KK és a budapesti Keresztúri Központi Sportsuli gárdája áll a gyűrűk alá.

Összes cikk - lent (max 996px)
+
+
A rovat friss cikkei
A Gyulai Hírlap legfrissebb cikkei
Cikkek keresése az online archívumban
Bannerfelhő (max 165px)