A Gyulai Közüzemi Nonprofit Kft. közösségi oldalán jelezte, hogy hétfőn már hajnalban elkezdik a munkát.
Mint írták, „helyzet van, skacok: a hőség brutális! Mivel a kukás csapatunk tagjai sem mazochisták, így a délutáni 40 fokos szauna helyett inkább a hajnali hűvösben pörgetik fel a motorokat”.
Ez azt jelenti – mint fogalmaztak –, hogy a legdurvább korán kelők már hajnali 4-kor útra kelnek, reggel 6-kor pedig már javában suhannak az utcákon.
Mint írták, „ha nem akarsz lemaradni a nagy kukás-találkozóról, a tuti recept a következő: told ki a kukát a ház elé már előző este! Így te is békésen szunyálhatsz reggel, és a srácok sem fognak üresen kongó utca mellett elhúzni”.























