Keresés


csak pontos egyezésekre
Keresés:
oldalakon
Archívum
Gyulai Hírlap Archívum

Gyulai Hírlap - Gyulai István-díjat kapott Berta Mihály

Összes cikk - fent (max 996px)
  A  A  A 
GYULAI HÍRLAP • T. P. HÍREK • 2024. május 14. 10:00
Gyulai István-díjat kapott Berta Mihály
A gyulai újságírót a Magyar Sportújságírók Szövetségének kongresszusán ismerték el

berta mihály, a MSÚSZ elnöke, szöllősi györgy és a díj névadójának lánya, Gyulai katalin

Fotó: Gyulai Hírlap – Rusznyák Csaba

Gyulai István-díjjal ismerték el Berta Mihályt – közölte hivatalos közösségi oldalán Görgényi Ernő polgármester.

Mint írta, a gyulai újságíró a Magyar Sportújságírók Szövetségének (MSÚSZ) kongresszusán vehette át a rangos elismerést, amelyet idén a fürdővárosban rendeznek meg.

A díjátadón elhangzott méltatásban kiemelték: „Berta Misi 2005 augusztusában csatlakozott a Kálnoki Kis Attila vezette Képes Sporthoz, ahol értékelték, hogy elképesztően vág az agya, hogy hihetetlenül tájékozott, hogy félelmesen művelt – és ennyi szuper tulajdonság mellett még csak nem is egy folyton okoskodó, felfuvalkodott hólyag, hanem szerény, csendes, visszahúzódó.”

Összes cikk - lent (max 996px)
+
A rovat friss cikkei
A Gyulai Hírlap legfrissebb cikkei
Cikkek keresése az online archívumban
Bannerfelhő (max 165px)
Friss adatvédelmi tájékoztatónkban megtalálod, hogyan gondoskodunk adataid védelméről. Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb működésért.
Jöhet a süti?
Részletek KÉREM