Gyulai Hírlap - A harmadik helyről várhatja a folytatást a gyulai asztalitenisz-csapat

GYULAI HÍRLAP • B. L. SPORT • 2023. november 25. 11:00
A harmadik helyről várhatja a folytatást a gyulai asztalitenisz-csapat
Hed-Land Sportcsarnok SE–Gyulai Asztalitenisz Klub 16-2, Gyulai Asztalitenisz Klub–Demeter Lehel ASE 9-9

Az NB III.-as asztalitenisz-bajnokságban szereplő Gyulai Asztalitenisz Klub együttese két fordulót is lejátszott november 11. és 18. között. A fürdővárosi gárda egy vereséggel és egy döntetlennel fordul az őszi szezon utolsó két találkozójára.

A gyulai együttes elsőként a bajnoki címért hajtó Hed-Land Sportcsarnok SE otthonában játszott. Az NB I.-es játékosokkal felálló mezőberényi gárda hozta kiváló formáját, csupán két győzelmet engedélyezett ellenfelének.

Eredmény: Hed-Land Sportcsarnok SE–Gyulai Asztalitenisz Klub 16-2. Gyulai győztesek: Dihel Mihály 1, Sarkadi Árpád 1.

A fürdővárosi keret a pontvadászat hatodik fordulójában hazai pályán fogadta a szarvasi Demeter Lehel ASE csapatát. A két rivális komoly csatát vívott egymással, az izgalmas párharcokkal teletűzdelt forduló végül pontosztozkodással zárult.

Eredmény: Gyulai Asztalitenisz Klub–Demeter Lehel ASE 9-9. Gyulai győztesek: Sarkadi Árpád 3, Dihel Mihály 2, Várady Zsolt 2, Béres Sándor 1 és a Dihel–Várady páros.

A Gyulai Asztalitenisz Klub a tabella harmadik helyéről várhatja a következő fordulót, legközelebb a közvetlen rivális NGS Unios JASE otthonában lép pályára.