Gyulai Hírlap - A gyulai fuballisták nem tudtak egyenlíteni a otthon játszó bajaiak ellen

GYULAI HÍRLAP • C. L. • SPORT • 2013. december 06. 17:00
A gyulai fuballisták nem tudtak egyenlíteni a otthon játszó bajaiak ellen
Ezzel a vereséggel a tabellán a 8. helyen áll a Termál FC.
Képünk egy korábbi mérkőzésen készült. Fotó: Gyulai Hírlap - Rusznyák Csaba

Baja–Várfürdő-Gyulai Termál FC 1-0 (0-0).

NB III-as labdarúgó-mérkőzés, Baja, 150 néző. V.: Szomer.

Gyula: MartonDócza, Wéber, Kovács, KuklaOkos, Bálint, Fritea, Zádori I. (Zádori S.) – Dragan, Nagy. Edző: Popovics Pál.

A bajaiak bátran kezdtek, majd a termálosaink a félidő közeledtével bátorodtak fel, de gól nem esett egyik oldalon sem. Fordulást követően az 55. percben Okos fejesével lehetett volna vezetést szerezni, de a hazai portás hárított. Mezőnyjátékunkkal nem sikerült rést találni a kapuba, sőt a 75. percben az előrevágott labdát Szentgyörgyi – a kifutó Marton felett – fejelte a hálónkba, és ez a gól három pontot jelentett, 1-0. Sajnos a véghajrában sem tudott a Popovics legénység kiegyenlíteni, hiszen nem volt átütő erő a játékukban. Popovics edző keserédes véleménye:

– A jó csapatokkal jól játszunk, a gyengékkel nem boldogulunk, egy befejező játékos híján! Ezzel a vereséggel a tabellán a 8. helyen áll a Termál FC.