Keresés


csak pontos egyezésekre
Keresés: oldalakon dokumentumokban, lapszámokban
Archívum
Gyulai Hírlap Archívum

Gyulai Hírlap - Szépen szerepeltek a Gyulai Szabadidős Lövész Klub sportolói a cívisvárosban

Összes cikk - fent (max 996px)
  A  A  A 
GYULAI HÍRLAP • C. L. • SPORT • 2013. október 18. 11:00
Szépen szerepeltek a Gyulai Szabadidős Lövész Klub sportolói a cívisvárosban
Wild Ferenc és Mult István olyan eredményekkel szerepelt, amit a mezőnyből egyetlen rivális sem tudott felülmúlni a két kategóriában
Képünk illusztráció. Fotó: Gyulai Hírlap - Rusznyák Csaba

A cívisváros lövészegyesületének minősítő lövészversenyén a Gyulai Szabadidős Lövész Klub két jeles egyénisége, Wild Ferenc és Mult István olyan eredményekkel szerepelt, amit a mezőnyből egyetlen rivális sem tudott felülmúlni a két kategóriában!

Sportpisztoly: 20 lövéses, 25 méteres távnál – az első helyezett Wild Ferenc 188 köregységgel állhatott a dobogó legmagasabb fokára.

Klubtársa, Mult István, a nagykaliberű pisztolyos elsőséget harcolta ki 188 körrel, és a legfényesebb érmet kaphatta meg. A nagyon szerény anyagiakkal gazdálkodó klub kérné vállalkozók szponzorálását fennmaradásuk céljából.

A klub számláját a Budapest Bank vezeti, számlaszám: 10102615-35218200-01003001. 

 

Összes cikk - lent (max 996px)
+
A rovat friss cikkei
A Gyulai Hírlap legfrissebb cikkei
Cikkek keresése az online archívumban
Bannerfelhő (max 165px)