A június 1-jei számunkban a versenyről tévesen jelent meg „Emlékverseny” címmel cikkünk, az érintettektől ezúton is elnézést kérünk, a valós eredményeket az alábbi írásunkban olvashatják.
A Világ Kupa F1 a szabadon repülő kategória versenyeinek sorában első ízben kapta meg a Dobos István Modellező Klub az egykori versenyzőjének és kiváló konstruktőrének, Szabó Miklósnak a nevét és ezzel rendezési jogát.
Helyszíne a Nagyszalonta-közeli sík vidék, ahol tökéletes időjárás fogadta a résztvevőket. Mult József klubelnök, egykori világbajnok méltatta Miklós egyéniségét, a VK fordulót róla nevezhették el. Hat országból érkeztek repítők, és a fő versenyszám győztese az orosz Kosonozhkin Mikhail lett. A legjobb gyulai helyezést negyedikként Guti József érte el.
További gyulai helyezettek a mezőny első feléből: 6. Képíró László, 11. ifj. Árva János, 15. Vasas György. Az ifjúsági kategória helyezettjei: 3. Jámbor Bertold, 4. Morár Dániel, 6. Szántó Zoltán.
























