Balogh Lajos önkormányzati képviselő melegételosztást tartott ma délután a Toldi-tónál. A különleges helyszín ezúttal az eseménynek is szólt, hiszen a képviselő 2006 óta 30. alkalommal segített valamilyen formában – melegétellel, tartós élelmiszerrel, vagy gyógyszerrel – a rászorulókon. A négy üstben ezúttal 400-500 adag bajai módra, tésztával dúsított halászlé főtt.
- Vigh István, a tó üzemeltetője 40 kg hallal, Pallagi József gyulavári pék kenyérrel támogatta az adományozást. Gerhard Stengel édességet, Mikus Éva Ausztriában összegyűjtött ruhákat és plüsjátékokat ajándékozott a jelenlévőknek. A gyerekek eközben Fáskerti István lovaskocsiján utazhatták be a környéket. Sajti Balázs szódás jóvoltából pedig még egy kisfröccs is járt a finom halászléhez – sorolta a támogatókat a Gyulai Hírlapnak Balogh Lajos.
Az ételosztáson részt vett dr. Görgényi Ernő polgármester is.
- Szép dolognak tartom, hogy a képviselő úr és segítői ilyen kitartóan - nem kampányjelleggel, hanem folyamatosan - támogatják a rászorulókat – nyilatkozta a helyszínen a városvezető.


























