Keresés


csak pontos egyezésekre
Keresés: oldalakon dokumentumokban, lapszámokban
Archívum
Gyulai Hírlap Archívum

Gyulai Hírlap - Fantasztikus nyitómérkőzés

Összes cikk - fent (max 996px)
  A  A  A 
GYULAI HÍRLAP • D. Sz. • SPORT • 2011. szeptember 25. 18:00
Fantasztikus nyitómérkőzés
Kézilabda
Fotó: Rusznyák Csaba

Gyulai SE–Kállósemjén 20–17 (9-7).

NB II-es női kézilabda bajnokság, Gyula, 150 néző. V.: Kiss Csaba, Kiss Olivér.

Gyula: Répás – Balogh O., Dobra, Lukoviczki 5, Vízhányó, Dávid 4, Buzási 8. Cs.: Diósi (kapus), Gebei 2, dr. Novák 1, Skerl, Szatmári, Balogh Á., Márki. Edző: Majorné Horváth Izabella.

Az NB I/B-s bajnokságtól visszalépő női kézilabda csapatunk, az NB II-es bajnokság észak-keleti csoportjának első mérkőzést hazai pályán játszhatta a tavalyi bronzérmes Kállósemjén ellen. A bemutatkozás igen jól sikerült, hiszen megújult csapatunk egy nagyon erős ellenféllel szemben, magas színvonalú mérkőzést játszott. Már a találkozó elején látszódott, hogy két jól felkészült, jól védekező csapat mérkőzésében lesz részük a szurkolóknak, akik óriási lelkesedéssel támogatták a lányokat. A találkozó alatt nem sok gól esett, azonban annál nagyobb küzdelmet mutatott be a két együttes, akik közül a gyulaiak nagyobb lelkesedéssel és gyulai szívvel küzdöttek minden egyes gólért. Lányaink végig vezetve, egymást segítve arattak győzelmet egy igazi rangadón, ahol a közönség soraiban többen is megjegyezték, hogy NB I/B-s színvonalú, remek mérkőzésen szurkolhattak lányaikért. Ifjúsági csapatunk ötletes játékkal rukkolt elő és magabiztos győzelemmel tartotta itthon a két pontot.

Majorné Horváth Izabella: „A felnőtt mérkőzésen két azonos tudású csapat találkozott, a lányaim nagyobb akarattal és szívvel küzdöttek egymásért, amiért nagyon büszke vagyok rájuk. A szurkolóknak külön köszönet a támogatásért!” Szombaton Újkígyósra utaznak a lányok, ahol 16 órakor az ifjúságiak, míg 18 órakor a felnőttek lépnek pályára.

A Gyulai SE férfi együttese megteremtette a hangulatot a női mérkőzésre, ugyanis a mindig nehéz ellenfélnek számító, rutinos Mezőhegyes csapatát fogadták vasárnap délután. A fiúk nagy elánnal játszották végig a találkozót, de az utolsó tíz percben különösen tetszetős játékkal bebiztosították maguknak a győzelmet, és ezzel a két pontot.

Góllövők: Jánk B. 8, Végvári Á. 5, Szakadáti L. 4, Kiu G. 3, Csordás T.–Mészáros Gy. 2–2. A Göndöcs Benedek KDSK megye első osztályú csapata beton pályán játszott mérkőzése sajnos szokatlan volt a gyulaiak számára. A fiúk bátortalanul védekezve vereséget szenvedtek idegenben, 43–33 arányban.

Legjobb góllövők: Felczán O. 11, Gulyás E. 9, Nemesi A. 4.

 

Fotó: Rusznyák Csaba
Összes cikk - lent (max 996px)
+
+
+
+
+
+
+
+
+
A rovat friss cikkei
A Gyulai Hírlap legfrissebb cikkei
Cikkek keresése az online archívumban
Bannerfelhő (max 165px)