Keresés


csak pontos egyezésekre
Keresés:
oldalakon
dokumentumokban, lapszámokban
Archívum
Gyulai Hírlap Archívum

Gyulai Hírlap - A droghasználatról tartottak előadást a rendőrségen

Összes cikk - fent (max 996px)
  A  A  A 
GYULAI HÍRLAP • HÍREK • 2025. május 10. 15:30
A droghasználatról tartottak előadást a rendőrségen
A rendezvényre lakásotthonban élő fiatalokat hívtak meg

Forrás: facebook.com/bekes.rendorseg

A kábítószerek káros hatásairól tartott előadást a Gyulai Rendőrkapitányságon Balog Sándor lelkész, a kunágotai roma kisebbségi önkormányzat elnöke – tájékoztatott a Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság.

A Gyulai Rendőrkapitányság és a Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság bűnmegelőzési osztályának közös szervezésében, a Delta program keretében megtartott rendezvényre a gyulai és eleki lakásotthonokban élő fiatalok kaptak meghívást.

Kiemelték: egykori szerhasználóként Balog Sándor hitelesen tudott mesélni arról, hogy ő hogyan tudott visszatérni a sötét útról, hogy többet ne kell kábítószerekhez nyúlnia. A függőséget fogságnak nevezte, és hangsúlyozta, hogy ez a fogság letérítette őt a helyes útról, és már az élete is veszélyben volt.

Hozzátették: az előadás után a droghasználat veszélyeiről szóló játékos feladatokat kaptak a résztvevők, és Balog Sándorral is beszélgethettek a tapasztalatairól, a szeretet, az egymásra való odafigyelés és a hit erejéről.

Összes cikk - lent (max 996px)
+
A rovat friss cikkei
A Gyulai Hírlap legfrissebb cikkei
Cikkek keresése az online archívumban
Bannerfelhő (max 165px)
Friss adatvédelmi tájékoztatónkban megtalálod, hogyan gondoskodunk adataid védelméről. Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb működésért.
Jöhet a süti?
Részletek KÉREM