Gyulai Hírlap - A Kövizig-Fuszek csapata nyerte az öregfiúk tornáját

GYULAI HÍRLAP • B. L. SPORT • 2024. március 08. 17:05
A Kövizig-Fuszek csapata nyerte az öregfiúk tornáját
Négy csapat vett részt a Jobbágy Zoltán Öregfiúk Teremlabdarúgó-tornáján

A Gyulasport NKft. és a Városi Labdarúgó Szövetség 2024-ben is megrendezte a Jobbágy Zoltán Öregfiúk Teremlabdarúgó-tornát március 2-án. A Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnokban négy csapat feszült egymásnak.

A minibajnokságon a címvédő Napsugár Presszó, a Nika FC, az IFC+ és a Kövizig-Fuszek vett részt. A tornát a Kövizig-Fuszek csapata teljesítette a legjobban, mindhárom mérkőzését megnyerve állhatott fel a dobogó legmagasabb fokára. A második helyen a tavalyi bajnok Napsugár Presszó végzett, a bronzérmet pedig az IFC+ együttese nyerte.

A szervezők az egyéni legjobbakat is díjazták. A legjobb kapusnak járó elismerést Gróh Attila (Napsugár Presszó) vehette át, a legjobb mezőnyjátékosnak pedig Kurta Lászlót (Kövizig-Fuszek) választották.

Fotó: Gyulai Hírlap – Rusznyák Csaba

Eredmények: IFC+–Napsugár Presszó 0-1, NIKA FC–Kövizig-Fuszek 0-5, NIKA FC–IFC+ 1-4, Kövizig-Fuszek–Napsugár Presszó 2-1, IFC+–Kövizig-Fuszek 0-1, Napsugár Presszó–NIKA FC 2-1.

A torna végeredménye: 1. Kövizig-Fuszek 9 pont, 2. Napsugár Presszó 6 pont, 3. IFC+ 3 pont, 4. NIKA FC 0 pont.