Gyulai Hírlap - A Napsugár Presszó csapata nyerte az öregfiúk teremtornáját

GYULAI HÍRLAP • B. L. SPORT • 2023. február 20. 08:55
A Napsugár Presszó csapata nyerte az öregfiúk teremtornáját
Öt csapat vett részt a Jobbágy Zoltán Öregfiúk Teremlabdarúgó-tornán

Képünk a Napsugár Presszó–IFC Old Boys mérkőzésen készült

Fotó: Gyulai Hírlap – Rusznyák Csaba

Ismét útjára indult a Jobbágy Zoltán Öregfiúk Teremlabdarúgó-torna február 18-án a Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnokban. A Gyulasport NKft. és a Városi Labdarúgó Szövetség közös kupáján idén is öt csapat küzdött a végső győzelemért.

Az idei minibajnokságon részt vett a címvédő Kórház, az IFC Old Boys, a T-Nika, a Napsugár Presszó és a Kövizig csapata.

A kétfordulós seregszemle első napján a Napsugár Presszó volt a legjobb. A gárda két győzelemmel lépett a második fordulóra, ahol ismét két meccset nyert, így százszázalékos teljesítménnyel nyerte el a teremtorna vándorserlegét.

Képünk a Kórház–T-Nika mérkőzésen készült

Fotó: Gyulai Hírlap – Rusznyák Csaba

A Jobbágy Zoltánról elnevezetett különdíjat Faragóné Jobbágy Klára adta át a győztes csapatnak.

Az emléktorna második helyén az IFC Old Boys gárdája végzett, a bronzérmet a Kórház csapata nyerte.

Képünk a Kövizig–T-Nika mérkőzésen készült

Eredmények:

1. nap: Kövizig–IFC Old Boys 3-4, Kórház–T-Nika 2-0, Napsugár Presszó–IFC Old Boys 1-0, Kövizig–T-Nika 3-4, IFC Old Boys–Kórház 3-0 és Napsugár Presszó–Kövizig 5-2.

2. nap: Napsugár Presszó–Kórház 4-2, IFC Old Boys–T-Nika 1-1, Kövizig–Kórház 1-7 és Napsugár Presszó–T-Nika 3-1.