Gyulai Hírlap - Második tavaszi fordulóját is megnyerte a gyulai serdülőcsapat

GYULAI HÍRLAP • B. L. SPORT • 2024. február 12. 13:55
Második tavaszi fordulóját is megnyerte a gyulai serdülőcsapat
Csorvási SK–Gyulasport NKft. 26-34 (10-15)

Az U17-es serdülőbajnokság 13. fordulójában a Gyulasport NKft. kézilabdacsapata a Csorvási SK vendégeként lépett pályára. A fürdővárosi gárda magabiztos játékkal hozta el ismét e győzelemért járó pontokat.

Képünk egy korábbi fordulóban készült

Fotó: Gyulai Hírlap – Rusznyák Csaba

Gyulasport NKft.: Szalai N., Tarkovács R. 9, Petruzsán S. 8 (1), Mészáros A. 7 (1), Szabó J. 4, Tóth R. 3, Pópity L. 2, Doktor Z. 1, Gál Cs., Müller Sz. és Tarkovács D. Edző: Prohászkáné Nemes Szilvia.

A fürdővárosi gárda az előző fordulóban győzelmet aratott túrkevei ellenfele ellen, így a tabella hatodik helyéről utazhatott a csorvási arénába.

Máthé István, a Gyulasport NKft. kézilabdaszakágának technikai vezetője elmondta, a két fél találkozása mindig kiélezett küzdelmet hozott, a gyulai csapat most is erre készült.

– A csapat semmit nem bízott a véletlenre. A játékosok az edzéseken tanultakat igyekeztek éles helyzetben megvalósítani. Az első gólt is ők szerezték a második percben. A hazaiak a 21. percben rövid időre egy góllal átvették a vezetést, a 22. perctől azonban átvettük a játék irányítását.

Mérkőzés alakulása: 10. perc: 2-4, 15. perc: 5-6, 20. perc: 8-8, 21. perc: 9-8, 25. perc: 9-11, 30. perc: 10-15, 40. perc: 19-23, 45. perc: 23-28, 50. perc: 23-31, 55. perc: 24-32, 60. perc: 26-34.

A Gyulasport NKft. serdülőcsapata, egy mérkőzéssel kevesebbet játszva ellenfeleinél, a tabella hetedik helyén áll. A fürdővárosi keret a hétközi fordulóban a Békéscsabai Belvárosi DSK ellen léphet feljebb a tabellán.