Keresés


csak pontos egyezésekre
Keresés: oldalakon dokumentumokban, lapszámokban
Archívum
Gyulai Hírlap Archívum

Gyulai Hírlap - Utolsó találkozójukat is megnyerték az U19-es Amazonok

Összes cikk - fent (max 996px)
  A  A  A 
GYULAI HÍRLAP • B. L. SPORT • 2021. május 12. 10:00
Utolsó találkozójukat is megnyerték az U19-es Amazonok
Gyulai Amazonok–Kecskeméti TE 20-0 (11-0)

Az U19-es labdarúgó-bajnokságban szereplő Gyulai Amazonok csapata a Kecskeméti LC KTE SI korosztályos együttesét látta vendégül május 9-én. Molnár Ágnes gárdája bajnokként várta idei utolsó ellenfelét.

szerb katalin volt csapata vezéregyénisége

Fotó: Gyulai Hírlap – Rusznyák Csaba

Gyulai Amazonok: Kósa Noémi, Sztrein Virág, Szappanos, Mátyás Tímea, Futaki Fruzsina, Paál Dalma, Lovas Laura, Szerb Kataléin, Turbucz Anna, Komlósi Anna és Bartha Boglárka. Csere: Hack Fanni és Mezei Virág. Edző: Molnár Ágnes.

A fürdővárosi gárda az Astra HFC Kiskunfélegyháza elleni derbin gyűjtötte be aranyérmét, azóta pedig tiszakécskei, szegedi és békéscsabai ellenfelét is két vállra fektette. Az immár húsz győzelmet számláló fürdővárosi alakulat ellen a kecskemétiek sem érkeztek győzelmi reményekkel.

A hazai csapat nem bízott semmit a véletlenre, azonnal letámadta ellenfelét. Mátyás Tímea már a 3. percben megkezdte a gyulai gólgyártást, a Szerb Katalin repítette együttes az első félidőben eldöntötte a mérkőzést.

A vendégcsapat a fordulás után sem tudott érdemben hozzátenni a találkozóhoz, így nem tudta elkerülni a kiütéses vereséget.

Fotó: Gyulai Hírlap – Rusznyák Csaba

Gyulai gólok: Szerb Katalin 7, Bartha Boglárka 3, Lovas Laura 3, Mátyás Tímea 2, Komlósi Anna, Turbucz Anna, Paál Dalma és Szappanos Katalin.

A Gyulai Amazonok U19-es együttese 21 győztes mérkőzést vívott meg, amelyeken 215 gólt lőtt ellenfeleinek és csupán 10 találat talált utat a gyulai kapuba. A korosztályos fürdővárosi gárda sorozatban ötödik bajnoki címét ünnepelhette.

– Nagyon magabiztosan léptünk pályára, amelynek köszönhetően sorra jöttek a szebbnél szebb gólok. A lányok ismét bizonyították, hogy ők a legjobbak. Minden mérkőzésről győztesen hagytuk el a pályát, ennek köszönhetően a 2019-es év ősze óta vagyunk veretlenek. Nagyon büszke vagyok az egész csapatra. Június 11-ig tartanak az edzések, majd július 5-el kezdjük meg a felkészülést a 2021/22-es évre – értékelt Molnár Ágnes.

Fotó: Gyulai Hírlap – Rusznyák Csaba

Összes cikk - lent (max 996px)
+
+
+
+
+
+
+
+
+
A rovat friss cikkei
A Gyulai Hírlap legfrissebb cikkei
Cikkek keresése az online archívumban
Bannerfelhő (max 165px)