Keresés


csak pontos egyezésekre
Keresés: oldalakon dokumentumokban, lapszámokban
Archívum
Gyulai Hírlap Archívum

Gyulai Hírlap - Folytatódik a napos novemberi idő

Összes cikk - fent (max 996px)
  A  A  A 
GYULAI HÍRLAP • MTI • HÍREK • 2019. október 31. 18:00
Folytatódik a napos novemberi idő
Az Országos Meteorológiai Szolgálat jelenti

Pénteken az ország nagyobb részén jellemző vékony felhőréteg ellenére is több órás napsütésre számíthatunk –  áll az Országos Meteorológiai Szolgálat országos előrejelzésében.

Estig a Nyugat-Dunántúlon marad a borongós, párás idő, az Alföldön több helyen szakadozott rétegfelhőzet lesz az égen, máshol azonban kevés felhő várható. Éjszaka nyugaton csökken a felhőzet, viszont ismét nagyobb területen párássá válik a levegő, és főleg a Kisalföldön köd is képződik. Eközben keleten tovább terjeszkedik a rétegfelhőzet, de a Dunántúlon és északon maradnak derült tájak is.

Pénteken az ország nagyobb részén jellemző vékony felhőréteg ellenére is több órás napsütésre számíthatunk, számottevő csapadék sehol sem lesz. Éjszaka gyenge, mérsékelt lesz a légmozgás, pénteken a délire forduló szelet viszont nagyobb területen kísérhetik élénk, Sopron térségében erős lökések.

A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet -7 és +4 fok között várható, az Északi-középhegység völgyeiben, a Duna-Tisza közén és a Kisalföldön fordulhat elő nagyobb eséllyel fagy. A legmagasabb nappali hőmérséklet pénteken 8 és 13 fok között valószínű.

Összes cikk - lent (max 996px)
+
A rovat friss cikkei
A Gyulai Hírlap legfrissebb cikkei
Cikkek keresése az online archívumban
Bannerfelhő (max 165px)