Gyulai Hírlap - Botlás után álltak fel a gyulai tekések

GYULAI HÍRLAP • B. L. SPORT • 2017. szeptember 27. 09:00
Botlás után álltak fel a gyulai tekések
A Gyulai SE csapata értékes győzelmet gurított

Az NB I.-es bajnokságban szereplő Gyulai SE együttese hazai pályán fogadta a Fővárosi Vízművek SK csapatát a szeptember 24–25. között. A negyedik fordulóban lejátszott mérkőzésen a kazincbarcikai vereség után lépett pályára a „várvárosi” gárda.

Czégény Csaba, Pigniczky Pál, Nyári KrisztoferBaksa ImreEgyed Ferenc és Scriffert Roland alkotta fürdővárosi gárda szoros győzelmet aratott a tabella harmadik fokáról érkező ellenfelével szemben. A Schriffert Dániel és Schriffert Dominik alkotta ifjúsági együttes alapos verésben részesítette a fővárosiak azonos korosztályú gárdáját.

Eredmény: Gyulai SE–Fővárosi Vízművek SK 5–3 (3145–3089), Gyulai SE ifjúsági–Fővárosi Vízművek SK ifjúsági 4–0 (974–923).

A Gyulai SE tekecsapata a győzelmével a bajnoki pontvadászat hatodik helyén áll, és pozitív előjelekkel utazhat a Ceglédi VSE csapatához.