Gyulai Hírlap - Vereséggel búcsúztatták a bajnoki évet a Várfürdő-Gyulai TFC labdarúgói

GYULAI HÍRLAP • D. Sz • SPORT • 2015. november 27. 15:00
Vereséggel búcsúztatták a bajnoki évet a Várfürdő-Gyulai TFC labdarúgói
Az "ajándék" büntető döntötte el a három pont sorsát
____Eredeti-foci04.JPG

képünk egy korábbi mérkőzésen készült

Fotó: Gyulai Hírlap – Rusznyák Csaba

Bp. Honvéd-MFA II.–Várfürdő-Gyulai TFC 1–0 (0–0).

NB III-as labdarúgó-mérkőzés. Budapest, 50 néző. V.: Györki.

Gyula: KajáriKovács T., Gadó (Turcsek), Ferenczi, KerekesBalogh M., Bálint, Sipos, Nagy G.Okos, Burai (Urbán). Edző: Szekeres Lajos.

Vereséggel búcsúztatta a bajnoki évet a Termál FC NB III-as labdarúgócsapata, amely a Budapest Honvéd otthonában maradt alul egy kérdéses büntetőből elért találattal. Mély talajú pályán a három támadóval kezdő fővárosiak támadtak többet, míg a mieink inkább védekeztek. Az első félidő 15. percében a gyulaiak is eljutottak a kapujukig, gólt azonban egyik fél sem tudott szerezni szünetig. A rövid pihenő után, a 47. percben megszerezte a vezetést a hazai csapat. Egy kapu elé ívelt labdára Tóth B. indult, aki ütközött Buraival, a játékvezető pedig büntetőt ítélt, amelyet Vernes értékesített, 1–0. A gól után magasabb fokozatra kapcsoltak a fiúk, azonban ez sem eredményezett gólt. A látottak alapján a döntetlen igazságosabb lett volna.

Szekeres Lajos: – A taktikánk mindaddig működőképes volt, amíg az ellenfelünk nem kapott ajándékba egy büntetőt, ami sajnos el is döntötte a három pont sorsát.