
Boros László Attila, a Várfürdő ügyvezető igazgatója megválasztásakor vezetői programjában több elképzelést felvázolt, melyek a minőségi vendégbarát szolgáltatások irányába hatnak. A fejlesztési tervek között szerepelt a nyári bejárat áthelyezése, a szaunapark bővítésével létrehozandó Castello Wellness és Szaunapark kialakítása és több kisebb, a szolgáltatás színvonalát emelő beruházás. Ennek a programnak első lépéseként a múlt pénteken az éjszakai wellness program résztvevői meglepetéssel találkoztak: új öltözőszekrényeket alakítottak ki a wellness bejáratánál, ahol már nem kell az öltözőőrre várni. Minden a vendégek kényelmét szolgálja: a 100 forintossal vagy egy eurós érmével működő szekrények kulcsa felcsatolható a csuklóra, amely a szaunában is használható, mert a fémrészét be lehet hajtani a műanyag tokba, így az nem okozhat égési sérülést. A 212 vendég kiszolgálását lehetővé tevő egyedi kulcsos szekrények és a hozzájuk tartozó öltözőkabinok a legmodernebb színvonalat képviselik – mondta el az ügyvezető a Várfürdőben tartott sajtótájékoztatóján.
A beruházások hamarosan folytatódnak a nyári bejárat áthelyezésével. Ennek eredményeként a wellness az utcáról közvetlenül is megközelíthető lesz. Később áttelepítik a szaunapark faházrendszerét, s a wellness előtti teraszon alakítják ki a büfét. Minden változás azt a célt szolgálja, hogy a vendégek minél jobban érezzék magukat, minél több szolgáltatást tudjanak elérni, miközben a szaunát és a wellnes létesítményeit használják.
A komfortjavító öltözőrész kialakításával egyidőben Balogh András főmérnök vezetésével a Várfürdő szakemberei elvégezték a kupolás wellnes éves karbantartását is. Teljes vízcsere történt, újrafugázták a járófelületeket, kicserélték a víz alatti lámpák elhasználódott buráit, felújították a vízesésfüggöny élményelemét.


























