Fotó: Gyulai Hírlap/Rusznyák Csaba
Közgyűlést tartott a Gyulai Nyugdíjasok Polgári Egyesülete október 8-án az Erkel Ferenc Művelődési Központban, amelyre idén is meghívták Görgényi Ernő polgármestert.
Bálányi Györgyné elnöke elmondta: az idén 20 éves egyesület életében már hagyomány, hogy minden évben ősszel meghívják a városvezetőt, aki az aktuális beruházásokról, tervekről tájékoztatja a jelenlévőket.
Fotó: Gyulai Hírlap/Rusznyák Csaba
Hozzátette: idén 97 fővel működött az egyesület. Az év során megszervezték a szokásos programjaikat, így tavasszal és ősszel is kiránduláson vettek részt, szalonnát sütöttek, a nyár folyamán a színházi előadásokat látogatták, decemberben pedig évzáró vacsorát fognak szervezni.
Görgényi Ernő kiemelte: a legnagyobb érdeklődés mindig a folyamatban lévő és várható beruházásokat övezi, a mostani alkalommal kiemelten foglalkoztak a Gyulai Várfürdő és vasútállomás fejlesztésével, valamint a TOP+ program keretében elnyert pályázatokkal.
Aláhúzta: rendkívül fontosnak tartja az ilyen jellegű fórumokat, hiszen közvetlen párbeszédet folytathatnak a résztvevők az őket érdeklő témákról.



























