CZ-Gyulasport NKft.: Mike Mária, Nagy Petra 11, Kovács Szófia Sztella 7 (2), Illés Lilla 6, Gelegonya Anita 3, Szögi Tímea 1, Szabó Kamilla 1, Csere: Triffa Zsuzsanna, Petri Ildikó 6 (2), Barta Zita 2 (1), Tarkovács Réka, Heimdi Neila Adrienn. Edző: Zöldi-Tóth Katalin.
A fürdővárosi csapat az NB II. újoncához utazott el, akiket így sem vehettek félvállról, hiszen megnyerték az első meccsüket. A gyulaiak azonnal magukhoz ragadták a kezdeményezést, gyorsan vezették a támadásaikat, valamint a védekezésben is kiemelkedőek voltak, így a 25. percben már tíz góllal vezettek. A játék képe a fordulás után sem változott, végük egy híján húsz góllal múlták felül a hazaiakat.
– A mai mérkőzésen újonc csapattal találkoztunk. Már a csarnokban is nagyon jó hangulat fogadott bennünket, amely tovább emelte a találkozó színvonalát. A lányok az első perctől kezdve összeszedetten és koncentráltan játszottak, mind védekezésben, mind támadásban. Örömmel könyvelhetjük el a győzelmet, különösen azért, mert a fiatal játékosoknak is lehetőségük nyílt pályára lépni és tapasztalatot szerezni. Elégedettek vagyunk a mai teljesítménnyel, de természetesen folytatjuk a munkát és igyekszünk tovább fejlődni – értékelt Zöldi-Tóth Katalin.
A CZ-Gyulasport NKft. a következő fordulóban, október 4-én, szombaton 16 órakor a Zengő Alföld Orosházi Kézilabda Akadémiát fogadja hazai pályán.

























