Keresés


csak pontos egyezésekre
Keresés: oldalakon dokumentumokban, lapszámokban
Archívum
Gyulai Hírlap Archívum

Gyulai Hírlap - Csütörtökön napos idő várható

Összes cikk - fent (max 996px)
  A  A  A 
GYULAI HÍRLAP • MTI • HÍREK • 2024. február 14. 17:31
Csütörtökön napos idő várható
A HungaroMet Nonprofit Zrt. jelenti

Az esti, éjszakai órákban nyugat felől tovább növekszik a felhőzet és hajnalra az ország nagy részén befelhősödik az ég, csupán a keleti határvidéken maradhatnak kevésbé felhős körzetek. Csütörtökön napközben közepesen vagy erősen felhős égbolt mellett a legtöbb helyen több órára kisüt a nap, keleten ugyanakkor sok napsütés is lehet.

Délután országszerte elkezd csökkenni a felhőzet. Legfeljebb a hajnali, csütörtök délelőtti órákban fordulhat elő a Dunántúlon kisebb eső, másutt csapadék nem várható.

Az északi szelet a Tiszántúlon szerdán estig még élénk lökések kísérhetik, másutt gyenge marad a légmozgás.

A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet a felhősebb Dunántúlon -1 és +5, attól keletre -7 és +1 fok között alakul, a fagyra érzékeny helyeken lehet a leghidegebb.

A legmagasabb nappali hőmérséklet csütörtökön nagyrészt 9 és 13 fok között várható.

Összes cikk - lent (max 996px)
+
A rovat friss cikkei
A Gyulai Hírlap legfrissebb cikkei
Cikkek keresése az online archívumban
Bannerfelhő (max 165px)