a szolnoki gárdát is leiskolázta a Vajda-csapat
Fotó: Gyulai Hírlap – Rusznyák Csaba
A vendégek a bajnokság ötödik helyéről érkeztek a gyulai asztalokhoz, a hazaiak pedig a megmérettetés éremesélyeseként fogadták riválisukat.A két csapat nem először derbizett egymással, hiszen többször is volt már alkalmuk megmérkőzni egymással. A fürdővárosi ászok a tavalyi kiírásban mindannyiszor győztesen hagyták el az asztalokat a szolnoki gárda elleni párharcok során.
Fotó: Gyulai Hírlap – Rusznyák Csaba
Vajda Attila együttesének szüksége volt a győzelemre, hiszen mindenképpen harcban akart maradni a bajnoki címért folyó versenyfutásban. A gyulai gárda ennek megfelelően húzta be ismét a Jászkun Volán SC Kft. II. elleni mérkőzést. A fürdővárosiak esélyt sem hagyva léptek át a Jász-Nagykun-Szolnok megyei együttesen, így továbbra is a bajnoki bronzérmet jelentő helyen táboroznak.
Vajda Attila csapatából ezúttal Roszik Bence és Styr György emelkedett ki, akik mind a négy párharcukat megnyerték, de Sarkadi Árpád és Dihel Mihály is három-három győzelemig jutott.
Fotó: Gyulai Hírlap – Rusznyák Csaba
Gyulai győztesek: Roszik 4, Styr 4, Sarkadi 3, Dihel 3 és a Dihel-Styr páros.
A Gyulai Asztalitenisz Klub csapata a következő körben az LSL PingPong Club együttesének otthonában veszi kezébe az ütőt.












































































