Augusztus 24., csütörtök:
M4 Sport
18 óra: labdarúgás, Bajnokok Ligája, a csoportkör sorsolása
20 óra: labdarúgás, Európa Liga, selejtező, visszavágó, Videoton FC–Partizan Beograd
Sport 1
18 óra: labdarúgás, Bajnokok Ligája, a csoportkör sorsolása
22 óra 30 perc: tenisz, ATP-torna, Winston-Salem
Sport 2
12 óra: lósport, futam
18 óra: jégkorong, Bajnokok Ligája, KalPa Kuopio–Malmö Redhawks
20 óra 30 perc: röplabda, férfi Európa-bajnokság, Lengyelország, Lengyelország–Szerbia
Sport M
15 óra 15 percés 17 óra 15 perc: lósport, futam
Eurosport 1
8 óra 45 perc: Universiade, Tajpej, műugrás, férfi 3 m, döntő
10 óra 45 perc: Universiade, Tajpej, műugrás, női szinkron 3 m, döntő
13 óra: Universiade, Tajpej, úszás
15 óra: Kerékpár, Vuelta a Espana, 6. szakasz
18 óra: labdarúgás, Bajnokok Ligája, a csoportkör sorsolása
Eurosport 2
9 óra 45 perc: Universiade, Tajpej, íjászat
11 óra 30 perc: Universiade, Tajpej, atlétika
Digisport 1
19 óra: tenisz, WTA-torna, New Haven
Digisport 2
20 óra: atlétika, Gyémánt Liga, Zürich
Digisport 3
18 óra 55 perc: kézilabda, német bajnokság, Stuttgart–Melsungen
Augusztus 25., péntek:
M4 Sport
10 óra: Forma-1, Belga Nagydíj, 1. szabadedzés
14 óra: Forma-1, Belga Nagydíj, 2. szabadedzés
17 óra: labdarúgás, női Bajnokok Ligája, selejtező, MTK Hungária FC–Sporting CP
Sport 1
9 óra 45 perc: kézilabda, Elek Gyula Kupa, csoportmérkőzés, Alba Fehérvár–Krim Ljubljana
11 óra 45 perc: kézilabda, Elek Gyula Kupa, csoportmérkőzés, FTC-Rail Cargo Hungaria–Byasen Trondheim
14 óra 45 perc: kézilabda, Elek Gyula Kupa, csoportmérkőzés, Alba Fehérvár-Siófok
16 óra 45 perc: kézilabda, Elek Gyula Kupa, csoportmérkőzés, FTC-Rail Cargo Hungaria–Thüringer HC
18 óra 45 perc: kézilabda, Elek Gyula Kupa, csoportmérkőzés, Siófok–Krim Ljubljana
Sport 2
13 óra: lósport, futam
19 óra: jégkorong, Bajnokok Ligája, Red Bull München–Comarch Cracovia
21 óra 30 perc: tenisz, ATP-torna, Winston-Salem
Sport M
15 óra 15 perc és 19 óra 15 perc: lósport, futam
Eurosport 1
10 óra: Universiade, Tajpej, műugrás, férfi szinkron 3 m, döntő
11 óra: Universiade, Tajpej, atlétika
15 óra: kerékpár, Vuelta a Espana, 7. szakasz
18 óra: kerékpár, Pro Otztalter, Ausztria
22 óra: lovaglás, Európa-bajnokság, Göteborg
Eurosport 2
11 óra: Universiade, Tajpej, vívás
13 óra: Universiade, Tajpej, úszás
16 óra 30 perc: kerékpár, Pro Otztalter, Ausztria
20 óra 30 perc: labdarúgás, Bundesliga, 1. FC Köln–Hamburger SV
Digisport 1
13 óra: labdarúgás, Európa Liga, a csoportkör sorsolása
20 óra 30 perc: labdarúgás, Ligue 1, PSG-St. Étienne
Digisport 2
21 óra: tenisz, WTA-torna, New Haven
Spíler TV
10 óra, 11 óra és 12 óra: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Brit Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
14 óra 05 perc, 15 óraés 16 óra: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Brit Nagydíj, 2. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2