Gyulai Hírlap - A Gamma-Trans nem hibázott

GYULAI HÍRLAP • B. L. SPORT • 2017. május 14. 20:25
A Gamma-Trans nem hibázott
A Hargitai József nagypályás labdarúgó-bajnokság 12. fordulójának eredményei

A városi labdarúgó-bajnokság 13. fordulóját játszották le a csapatok május 8–12. között. A Gamma-Trans legyőzte legfőbb riválisát, a Kövite-Plusz kivégezte a Kövizig-Fuszek gárdáját, a Gyula Autóház nem bírt a Közüzem csapatával, az Attila FC pedig begyűjtötte harmadik győzelmét a Leel-Őssy Kft. ellen.

A fürdővárosi liga 13. fordulójában a Gamma-Trans legfőbb riválisával összemérte erejét, és szoros győzelmet aratott. A Kövite-Plusz hét gólt lőve gázolt át a Kövizig-Fuszek csapatán, a Gyula Autóház és a Közüzem együttese pedig hatgólos mérkőzésen osztozott a pontokon. Az Attila FC egygólos diadalával már a harmadik győzelmét ünnepelhette meg.

Eredmények: Gamma-Trans–Zép-Pé Café Kft. 4–3, Kövizig-Fuszek–Kövite-Plusz 1–7, Gyula Autóház–Közüzem 3–3, Leel-Őssy Kft.–Attila FC 0–1.

A tabella állása: 1. Gamma-Trans 29 pont, 2. Zé-Pé Café Kft. 25 pont, 3. Clean-Way Kft. 23 pont, 4. Gyula Autóház 19 pont, 5. Kövizig-Fuszek 14 pont, 6. Közüzem 13 pont, 7. Kövite-Plusz 13 pont, 8. Attila FC 9 pont, Leel-Őssy Kft. 6 pont.

A Hargitai József nagypályás labdarúgó-bajnokság következő fordulóját május 18–19. között rendezik meg.

Párosítás: Attila FC–Gyula Autóház, Közüzem–Kövizig-Fuszek, Kövite-Plusz–Gamma-Trans és Zé-Pé Café Kft.–Clean-Way Kft.