Gyulai Hírlap - A második félidőben bebiztosították győzelmüket a gyulai labdarúgók

GYULAI HÍRLAP • D. Sz. • SPORT • 2015. november 05. 10:00
A második félidőben bebiztosították győzelmüket a gyulai labdarúgók
Az első félidő alacsony színvonalú, ám küzdelmes játékot hozott
foci05.JPG

Képünk egy korábbi mérkőzésen készült

Fotó: Gyulai Hírlap – Rusznyák Csaba

Várfürdő-Gyulai TFC–Budafoki MTE-Újbuda FC 3–1 (1–0).

NB III-as labdarúgó-mérkőzés. Gyula, 200 néző. V.: Szilágyi S.

Gyula: HarmanKovács T., Gadó, Ferenczi, KerekesBalogh M., Bálint, Hegedűs, Nagy G. (Turcsek)Okos, Styecz (Sipos). Edző: Szekeres Lajos.

Az első félidő alacsony színvonalú, ám küzdelmes játékot hozott. Úgy tűnt, hogy a szünetre gól nélküli döntetlennel térnek pihenőre a csapatok, amikor szabálytalanul szerelték Baloghot a tizenhatoson belül. A megítélt büntetőt Nagy értékesítette higgadtan, 1–0. Szünet után aktívabbak lettek a fővárosiak, és egy tizenegyesből egyenlíteniük is sikerült, 1–1. Nem sokáig örülhettek a vendégek, mert a 63. percben Okos jobb oldali beadására pontosan érkezett középen Nagy, és a kapu bal oldalába rúgta a labdát, 2–1. A folytatásban ismét a vendégek kezdeményeztek többet, mégis a hazaiak biztosították be győzelmüket. A 74. percben Balogh középre ívelte a labdát, Okos időben érkezett, és belőtte a labdát a hálóba, 3–1.