Keresés


csak pontos egyezésekre
Keresés: oldalakon dokumentumokban, lapszámokban
Archívum
Gyulai Hírlap Archívum

Gyulai Hírlap - Gyulán két praxis segíti a vizelettartási zavarban szenvedőket

Összes cikk - fent (max 996px)
  A  A  A 
GYULAI HÍRLAP • S. E.HÍREK • 2015. április 14. 09:00
Gyulán két praxis segíti a vizelettartási zavarban szenvedőket
A Cseppnyi Önbizalom Program keretében dr. Csomós Imre Sándor és dr. Petróczky István rendelője kereshető fel
____Eredeti-bocskai_utca_egeszsegcentrum.JPG

dr. Csomós Imre Sándor és dr. Petróczky István rendelője Gyulán, a Bocskai utca 5. szám alatt található

Fotó: Gyulai Hírlap – Oláh Szabolcs

Idén immár negyedik alkalommal hirdették meg a Cseppnyi Önbizalom Programot, melynek célja a nem ellátott vizelettartási zavarban érintettek feltérképezése és tájékoztatása. Békés megyében 17 háziorvos csatlakozott a kezdeményezéshez.

Az inkontinencia mintegy 500 ezer embert érint Magyarországon, a betegség azonban még mindig tabutémának számít hazánkban. A vizelettartási zavarban szenvedők kis része fordul orvoshoz, a legtöbben szégyellik problémájukat, és sokan arról sem tudnak, hogy panaszaikra létezik megfelelő megoldás.

Az Országos Alapellátási Intézet, a Magyar Általános Orvosok Tudományos Egyesülete, a Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara és a Magyar Kontinencia Társaság szakmai támogatásával megvalósuló programba eddig több mint 60 ezren kapcsolódtak be. Idén tavasszal 329 háziorvosi rendelőben tartanak tanácsadást az érintetteknek és hozzátartozóiknak. Gyulán dr. Csomós Imre Sándor és dr. Petróczky István tájékoztatja a betegeket.

Összes cikk - lent (max 996px)
A rovat friss cikkei
A Gyulai Hírlap legfrissebb cikkei
Cikkek keresése az online archívumban
Bannerfelhő (max 165px)