Gyulai Hírlap - Nem sikerült a gyulai labdarúgók bravúrja

GYULAI HÍRLAP • D. Sz. • SPORT • 2015. május 29. 16:00
Nem sikerült a gyulai labdarúgók bravúrja
Szekeres Lajos: A vereség ellenére gratulálok a csapatomnak a mai teljesítményéhez
____Eredeti-foci04.JPG

képünk egy korábbi mérkőzésen készült

Fotó: Gyulai Hírlap – Rusznyák Csaba

Szentlőrinc SE–Várfürdő-Gyulai TFC 3–2 (2–0).

NB III-as labdarúgó-mérkőzés. Szentlőrinc, 200 néző. Vezette: Barna (Radák, Garai).

Gyula: HarmanKovács T., Vincze, Wéber, TurcsekSzélpál (Pataki, 46.), Sipos, Pászka, Nagy G.Kovács B., Burai. Edző: Szekeres Lajos.

Már a 4. percben vezetést szerzett a hazai csapat, amikor Rózsa jobb szélről beadta a labdát, középen pedig az üresen maradt Tóth M. Harman kapujába gurított, 1–0. Támadtak a mieink, de sajnos a kapuig nem jutottak. A hazaiak viszont a 44. percben ismét gólra váltották támadásaikat, 2–0.

Szünet után már az első percben szépített a Gyula. Nagy G. bal oldali beadása került középen Wéber elé, aki levette a labdát, és 14 méterről kilőtte a bal felső sarkot, 2–1. A 60. percben egyenlíteni is tudtak a fiúk, Kovács Balázst buktatták a tizenhatoson belül, a megítélt büntetőt Nagy Gergely váltotta gólra, 2–2. Már úgy tűnt, hogy beállt a végeredmény, amikor is a hazaiak büntetőhöz jutottak, amit gólra is váltottak és ezzel otthon tartották a három pontot.

Szekeres Lajos: – A vereség ellenére gratulálok a csapatomnak a mai teljesítményéhez.