Gyulai Hírlap - Kevés hiányzott a gyulai labdarúgók győzelméhez

GYULAI HÍRLAP • C. L. • SPORT • 2014. november 07. 12:00
Kevés hiányzott a gyulai labdarúgók győzelméhez
A váciak az első félidőig irányították a játékot, a Szekeres legénység pedig tudatosan megszállta térfelét
Képünk egy korábbi mérkőzésen készült. Fotó: Gyulai Hírlap - Rusznyák Csaba

Vác FC–Várfürdő-Gyulai Termál FC 1-1 (0-0).

NB III-as labdarúgó-mérkőzés, Vác, 150 néző. V.: Bogár.

Gyula: HarmanKovács, Vincze, Wéber, PéchyOkos, Bálint (Belényesi), Sipos, Nagy G., KristófLaurinyecz (Bondár). Edző: Szekeres Lajos.

A váciak az első félidőig irányították a játékot, a Szekeres legénység pedig tudatosan megszállta térfelét, így érintetlen lett hálójuk. Fordulást követően a hazaiak dirigáltak, mígnem a 71. percben a szemfüles Laurinyecz ellopta a játékszert, és megszerezte a nem várt vendégvezetést (0-1). A hazaiak három perccel a lefújás előtt Gulyás révén egyenlítettek, (1-1). A tabella szoros középmezőnyében 9. a SZEOL 16 ponttal, termálosaink ugyanennyi pontot gyűjtöttek.

Szekeres Lajos: – Amit elterveztünk, javarészt megvalósítottuk, nem sok választott el bennünket a bravúrtól! Bízom benne, hogy az értékes pontszerzés lendületet ad nekünk az utolsó három mérkőzésre! Csapatunk legközelebb itthon játszik a Szentlőrinc ellen.