Gyulai Hírlap - Színvonalas megyei rangadón győztek a gyulai kézilabdás lányok

GYULAI HÍRLAP • D. Sz. • SPORT • 2014. október 10. 17:00
Színvonalas megyei rangadón győztek a gyulai kézilabdás lányok
Gyors, igazi rangadóhoz méltó mérkőzés láthattak a szurkolók
Képünk egy korábbi mérkőzésen készült. Fotó: Gyulai Hírlap - Rusznyák Csaba

Szeghalmi NKC–Gyulai SE  34–40. (17–22).

NB II-es női bajnoki kézilabda-mérkőzés, Szeghalom, 200 néző. V.: Fazekas, Elhardt.

Gyula:  Borsós – Ancsin 11, RaffaiSuch 4, Márkus 4, dr. Bányainé 5, Dávid, Erdődy B. 6. Cs.: Nagy (kapus), Rácz 5, Semjéni 5, Jámbor, Bozó, Asztalos, Turák. Edző: Szabóné Vass Gabriella. Kiállítások: 8, illetve 16 perc, büntetők: 7/5, illetve 4/4.

Gyors, színvonalas, igazi rangadóhoz méltó mérkőzés láthattak a szurkolók, a hétvégi bajnoki mérkőzésen. A vendégek már a mérkőzés elején magukhoz ragadták a kezdeményezést és az első percekben megszerzett vezetést végig tartani tudták. Jó támadó játékuknak és a kimagasló kapusteljesítménynek köszönhetően a félidő végére ötgólos előnyre tettek szert.

A szünet után a gyulai lányok még magasabb fokozatra kapcsoltak, és már nyolcgólos különbséget is mutatott az eredményjelző. Igazi csapatként, több jó egyéni teljesítménnyel, elhozták a két pontot a szeghalmiaktól. A junioroknál is vendéggyőzelem született, a remekül játszó gyulai fiatalok, 37-16 arányú, magabiztos győzelmet arattak és ezzel a második helyen állnak a tabellán. Hétvégén szabadnaposak lesznek lányaink, legközelebb október 18-án lépnek pályára, a Csorvás együttese ellen.