Gyulai Hírlap - Döntetlennel folytatta a felsőházi csatározásokat a gyulai ificsapat

GYULAI HÍRLAP • B. L. SPORT • 2024. március 25. 10:50
Döntetlennel folytatta a felsőházi csatározásokat a gyulai ificsapat
Kiskunhalasi UKSC–Gyulasport NKft. 26-26 (12-12)

Az U19-es kézilabda-bajnokság felsőházi rájátszásának harmadik fordulójában a Gyulasport NKft. csapata a Kiskunhalasi UKSC otthonában lépett pályára március 21-én. A fürdővárosi gárda döntetlenezett ellenfelével.

Képünk egy korábbi mérkőzésen készült

Fotó: Gyulai Hírlap – Rusznyák Csaba

Gyulasport NKft.: Juhász P, Szalai N., Németh Csenge 15, Boruzs A. 3, Mészáros A. 3, Miklya N. 2, Petruzsán S.1, Sebestyén J. 1, Szabó J. 1, Fazekas K., Tarkovács D., Tarkovács R., Pópity L. Edző: Zöldi-Tóth Katalin.

A gyulai gárda egy győzelem és egy vereség után érkezett a kiskőrösi arénába.

A fürdővárosaik nem ijedtek meg az I. csoport ezüstérmesétől, azonnal magukhoz ragadták a játék irányítását. Németh Csenge góljainak köszönhetően az együttes folyamatosan vezetett ellenfelével szemben, de végig kiélezett volt a találkozó.

Az 56. percben emberhátrányba került a gyulai csapat, a hazai gárda pedig átvette a vezetést. A fürdővárosi együttes azonban lendületes játékkal döntetlenre módosította az eredményt.

A mérkőzés alakulása: 2. perc: 1-1, 7. perc: 1-2, 13. perc: 4-6, 19. perc: 7-8, 30. perc: 12-12, 35. perc: 14-15, 45. perc: 17-19, 48. perc: 17-20, 50. perc: 19-22, 53. perc: 22-22, 55. perc: 23-23, 56. perc: emberhátrányba került a gyulai csapat, 57. perc: 25-24, 58. perc: 26-25 és 60. perc: 26-26.

A Gyulasport NKft. U19-es csapata a következő fordulóban a Kiskőrösi NKSZSE együttesét fogadja a Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnokban.