Gyulai Hírlap - Nagyarányú vereséget szenvedtek a gyulai kézilabdás lányok

GYULAI HÍRLAP • D. Sz • SPORT • 2015. november 27. 11:00
Nagyarányú vereséget szenvedtek a gyulai kézilabdás lányok

képünk eg ykorábbi mérkőzésen készült

Fotó: Gyulai Hírlap – Rusznyák Csaba

Gyulai SE–Szarvasi NKK 29-37.

NB II-es női kézilabda bajnoki mérkőzés Gyula, 150 néző. V.: Héjja, Kónya.

Gyulai SE: KerekesTörök 3, Rácz 5, Kocsis 1, Raffai-Such 7/4, JÁMBOR 12, Papp 1. Cs.: Pikó (kapus), Antal, Nagy I, Rokszin. Edző: Tövisháti Zsombor. Kiállítás: 9, ill. 2 perc. Büntetők: 4/4, ill. 6/4.

Az első tíz percben a hazai csapat állva hagyta ellenfelét. A 11. percben a szarvasiak edzője időt kért, és ettől kezdve a játék képe teljesen megváltozott. A 25. percben már a vendégek vezettek, és négygólos előnyre tettek szert. A hazai csapatnak volt egy fellángolása a második félidő negyedik percében, amikor is két gólra megközelítette a vendégeket. A lendület azonban nem sokáig tartott, újra előjöttek azok a hibák, amelyek a korábbi mérkőzéseken is jellemezték a gyulaiakat. A végére sajnos nagyarányú vereséget szenvedtek a mienk, holott ez egy megnyerhető mérkőzést lehetett volna.

A junior csapat továbbra is kiválóan szerepel. A zömében serdülőkorú játékosokkal felálló hazai csapat ötletes játékkal 35-20 arányban győzött a szarvasi junior csapat ellen. Kiemelkedett Bozó Anna 10, Nagy Iza 6 góljával.