Gyulai Hírlap - Nem bírtak a bajnokjelölttel a gyulai labdarúgók

GYULAI HÍRLAP • C. L. • SPORT • 2014. május 23. 16:00
Nem bírtak a bajnokjelölttel a gyulai labdarúgók
60 percig tartotta magát a Várfürdő-Gyulai Termál FC
Képünk egy korábbi mérkőzésen készült. Fotó: Gyulai Hírlap - Rusznyák Csaba

Várfürdő-Gyulai Termál FC – Soroksár 1-3 (0-1).

NB III-as labdarúgó-mérkőzés. Gyula, 200 néző. V.: Nazsa.

Gyula: MartonSipos, Dócza, Vincze, KuklaOkos, Kovács, Bálint, Kristóf (Zádori S.) – Fritea, Dragan. Edző: Popovics Pál.

A bajnokaspiránsok a csúszós pályán kezdeményeztek, majd termálosaink is próbálkoztak. A 18. percben a vendégek egy szögletből szerezték meg a vezetést Pandúr fejesével, 0-1. Változatosan irányítottak a vendégek, a mieink pedig jól védekeztek a szünetig.

Fordulást követően az 50. percben a Popovics legénység egyenlített, Kukla ívelését Okos levételből a hosszú sarokba bombázta, 1-1. Nem sokáig örülhetett a publikum, mivel Lovrencsics a 61. percben betalált a hálónkba, 1-2. A hosszabbításában, a mérkőzés 92. percében ismét Pandúr volt eredményes, 1-3. E vereség után a gyulai csapatnak 39 pontja van, s ezzel  a 7. helyet foglalja el a 16 csapatos tabellán. Hétvégén a szekszárdiak otthonában szerepelnek termálosaink.