GYULAI HÍRLAP • C. L. • SPORT • 2014. március 07. 19:30
Fotó: Gyulai Hírlap - Rusznyák Csaba

Várfürdő-Gyulai Termál FC–Monor 2-1 (1-0).

NB III-as labdarúgó-mérkőzés, Gyula, 250 néző. V.: ifj. Szilágyi.

Gyula: NagyKovács, Vincze, Dócza, Kristóf Okos, Bálint, Sipos, KuklaZádori I., Dragán (Zádori S.). Edző: Popovics Pál.

Fölényben játszottak termálosaink, és ez a fölény a 19. percben érett góllá Sipos  – volt Előre-játékos – révén: 1-0. Később is mezőnyfölényben játszott a Popovics legénység, egészen a szünetig.

A folytatásban átvették az irányítást a monoriak, amelynek köszönhetően a 65. percben Horváth lövésével egyenlítettek: 1-1. Ezt követően termálosaink a hajrában nem hagyták magukat, amely újabb góllá érett, Okos beadását a feljövő Kristóf fejelte a hálóba. Ezzel a góllal a gyulaiak itthon tartották a három pontot. A tabellán a hatodik helyen áll a Gyulai Termál FC 25 ponttal. Popovics edző: –Az elvégzett munka alapján biztos voltam abban, hogy az erőnléttel nem lesz gond, örülök a győzelmünknek.

A következő tavaszi találkozó ismét hazai környezetben lesz, az alsóházi Dabast fogadják a termálosaink március 15-én 14.30-kor az id. Christián László Városi Sporttelep centerpályáján.

GYULAI HÍRLAP • 2014. március 08. 09:36