GYULAI HÍRLAP • D. Sz. • SPORT • 2015. szeptember 11. 17:00
Az első félidő során a vendég együttes beállt védekezni
____Eredeti-foci06.JPG

Képünk a Várfürdő-Gyulai TFC és a Szekszárdi UFC meccsén készült

Fotó: Gyulai Hírlap – Rusznyák Csaba

Várfürdő-Gyulai TFC– Szekszárdi UFC 2–0 (0–0).

NB III-as labdarúgó-mérkőzés. Gyula, 250 néző. Vezette: Szilágyi S. (Berecz, Kövér). Gyula: HarmanKovács T., Gadó, Ferenczi, Pilán R.Balogh M., Sipos, Hegedűs (Turcsek), Nagy G.Urbán (Burai), Styecz. Edző: Szekeres Lajos. Szekszárd: Horváth B.Koch, Királyházi, Zsók, Kvanduk (Fejes, 75.) – Szabolcska, Micskó, Nánási (Ranga, 46.), Lerch Mészáros, Arena (Rátkai, 28.). Edző: Nagy Tamás. Gólszerző: Styecz (57.), Hegedűs (80.).

Az első félidő során a vendég együttes beállt védekezni, és abból próbált kontrázni, azonban a mieink birtokolták többet a labdát, és többet kezdeményeztek. A hazaiak küzdöttek, voltak szép támadásaik, de sajnos nem született belőlük gól. A második félidő elején kapuja elé szegezte ellenfelét a Termál FC. Az 57. percben Gadó indította a félpályáról Styeczet, aki a 16-osnál átvette a labdát, majd átemelte azt a kifutó kapuson, a lehulló labdát pedig közelről bólintotta a kapuba, 1–0. A vendégek ekkor mindent mozgósítottak, némileg meg is nyíltak, ennek köszönhetően a 80. percben a gyulaiak bebiztosították győzelmüket. Hegedűs négy embert is kicselezett a tizenhatoson belül, majd elegánsan helyezett a hálóba, 2–0. A Termál FC labdarúgóira jövő héten rangadó vár az éllovas Kozármisleny otthonában.

– Ellenfelünk a stabil védekezésre fektette a hangsúlyt, alapvetően erre is számítottunk. Szünet után remek egyéni akcióknak köszönhetően sikerült megtörni az ellenállást, és begyűjteni a három pontot – nyilatkozta Szekeres Lajos.

GYULAI HÍRLAP • 2015. szeptember 12. 00:11