Gyulai Hírlap - Babinyecz János duplázott a fővárosban

GYULAI HÍRLAP • B. L. SPORT • 2018. június 19. 11:00
Babinyecz János duplázott a fővárosban
A gyulai lövészek két aranyat és egy ezüstöt lőttek a Budapest Bajnokságon

A fővárosi Nemzeti Lőtér adott otthont a Budapest Bajnokság küzdelmeinek június 9-én. Az egész napos rendezvényen több kategóriában hirdettek győztest.

Wild Ferenc és Babinyecz János

A Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület két versenyzővel lépett a célok elé, Wild Ferenc és Babinyecz János remek esélyekkel süthették el fegyvereiket.

Wild Ferenc a központi gyújtású pisztolyok kategóriájában 183 körös értékével a második helyén ért célba, míg ugyanebben a kategóriában Babinyecz János az aranyérmes helyre lőtte magát az első fegyverével. Babinyecz János a sportpisztolyok versenyében is érdekelt volt, ahol a húszlövéses megmérettetés első helyére lőtte magát 183 körös teljesítményével.

A gyulai fegyvermesterek teljesítményének értékét az a tény is növeli, hogy lőpálya híján nem tudnak készülni versenyeikre. Ahogy azt Wild Ferenc lapunknak elmondta, még nem tudják, hol fognak legközelebb a lőtáblák elé állni, hiszen nem tudnak felkészülni a kihívásokra.