Gyulai Hírlap - A VMRBB++ megragadt, a Magyar-Tróger lecsúszott, avagy a tekecsaták folytatódnak

GYULAI HÍRLAP • B. L. SPORT • 2017. március 04. 08:02
A Suzuki Kupa 19. fordulójának eredményei
____Eredeti-teke_csuszi.JPG

KÉPÜNK EGY KORÁBBI FORDULÓN KÉSZÜLT

Fotó: Gyulai Hírlap – Rusznyák Csaba

A városi tekebajnokság soros fordulóját gurították le a csapatok február 20. és március 1. között. Az izgalmas összecsapások után az élen nem történt változás, azonban az üldözők közül a Magyar-Tróger és az „LL” helyet cserélt egymással.

A listavezető VMRBB++ ki-ki mérkőzésen „tekézte” le az ezüstérmes helyen álló KÖVITE együttesét. A tabella harmadik és negyedik helyen gurító gárdájának csatájából az „LL” jött ki győztesen, így sima sikerével a harmadik helyre ülhetett fel a tabellán. Az Öregfiúk és az Ismerős Arcok gárdája is győztesen hagyhatta el a tekepályát.

Eredmények: Öregfúk–Gyula Bringa  5:1, „LL”–Magyar-Tróger 6:0, Ismerős Arcok–Tóth-Papír 5:1 és VMRBB++–KÖVITE 4:2.

A hét legjobb eredményei: Makra György 501 fa; Nikula Attila 501 fa; Fábián Sándor 482 fa; Nyári Krisztofer 476 fa; Márki Zoltán 475 fa.

A tabella állása: 1. VMRBB++ 32 pont, 2. KÖVITE 29 pont, 3. „LL” 28 pont, 4. Magyar-Tróger 27 pont, 5. Öregfiúk 16 pont, 6. Gyula Bringa 12 pont, 7. Ismerős Arcok 8 pont, 8. Tóth-Papír 0 pont.

A Suzuki Kupa következő fordulóját március 3. és 10. között tekézik le a csapatok.

Párosítás: Magyar-Tróger–Öregfiúk, Tóht-Papír–KÖVITE, VMRBB++–„LL” és Ismerős Arcok–Gyula Bringa.